Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2023, 10:03
Dizzowskiego i naruciaka też
Odpisz
13 października 2020, 09:09
Ale Wiśnie zostawcie
[*]
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:01
Ale Irytującego Historyka to wy szanujcie
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:02
@Jadczukov: Znajomego Królika też
Odpisz
25 października 2019, 15:27
Nie przesadzajmy, przecież oprócz tego czegoś co autor przedstawił na obrazku są jeszcze tacy youtuberzy jak Sargetheplayer, widzę głosy, uwaga babcia gotuje i 7 metrów pod ziemią
Odpisz
27 sierpnia 2019, 05:07
Wiśnia jest faj.ny
Odpisz
11 lipca 2018, 15:04
ale gargamel jest spoko
Odpisz
2 lipca 2018, 19:01
Gimper jest ok
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:18
tru
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:21
@qaz123: Czemu nadal nie ściągnąłeś czapki?
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:27
@qaz123: *perfekcjonista mode on*
zdejmij albo spam pod profilowym
*perfekcjonista mode off*
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:55
Bo popsuł mi sie telefon przez co straciłem stary, a zmienić będe mógł dopiero pod koniec miesiąca.
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:58
@qaz123: A
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:05
V
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:23
E
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:27
@BOSS111: B
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:38
@kitsune_senpai: R
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:54
Y
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:55
@Mamiczko: K
Odpisz
20 czerwca 2017, 18:21
@qaz123: skawki
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:20
Fajne prof xD Kocham jego miny :p
Odpisz
21 czerwca 2017, 01:54
@Julcias77: Dzięki
Odpisz
21 czerwca 2017, 07:42
SOME
Odpisz
21 czerwca 2017, 08:11
@MajestatycznyMajestat: PŁODY
Odpisz
21 czerwca 2017, 11:48
OCET
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:36
@MajestatycznyMajestat: TOLD
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:18
@BOSS111: ALE
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:26
@Kropla_Bez_Kitu: TECH
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:41
@BOSS111: INO
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:43
@Kropla_Bez_Kitu: WROCŁAW
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:50
@BOSS111: Czy tylko ja nie rozumiem o co chodzi?
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:53
@DaKnight: tak tylko ty! (używamy losowych słów do rozbawiania samych siebie nawet fajna zabawa)
Odpisz
22 czerwca 2017, 10:49
@BOSS111: RADOM
Odpisz
22 czerwca 2017, 11:50
@MajestatycznyMajestat: WAWA
Odpisz
22 czerwca 2017, 12:55
@BOSS111: SOSNOWIEC
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:04
@Kropla_Bez_Kitu: POLITYKA
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:09
@MajestatycznyMajestat: DZIWNA
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2018, 16:57
@qaz123: Znowu czapki nie ściągnął.
Odpisz
5 lutego 2018, 17:09
🅱akłarzan
Odpisz
5 lutego 2018, 17:15
po***
Odpisz
5 lutego 2018, 17:21
Dlaczego nie wiedziałem o tych losowych słowach?
Odpisz
5 lutego 2018, 19:01
@qaz123: Kanapki
Odpisz
5 lutego 2018, 20:16
@BOSS111: Oczywiście
Odpisz
20 grudnia 2017, 20:03
Ja w pigułce
Odpisz
9 lipca 2017, 09:18
badum-tss.....
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:06
Ch** ku*wa je**ć Polski YT tylko zagraniczny, ale jestem zajebisty XDDDDD
Odpisz
16 czerwca 2017, 19:40
Mniejsi Youtuberzy są lepsi (Naruciak jest beznadziejny)
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:29
why?
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:31
Naruciak jest jak Undertale: Youtuber spoko ale fanbase ch**owy :/
Odpisz
20 czerwca 2017, 18:21
Naruciak jest fajny ; -;
Odpisz
20 czerwca 2017, 18:57
Zachowuje się jak idiota
Odpisz
20 czerwca 2017, 19:37
@WebsTer230: O Gargamelu też mówisz że jest idiotą? Bo obaj używają ironii i wyśmiewają się z dzisiejszych trendów lub ludzi
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:28
@WebsTer230: niee?
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:29
popieram :)
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:56
@WebsTer230: Co wy macie do Naruciaka? Youtuber jak youtuber, robi to co lubi. Każdy ma prawo do oglądania kogo chce ;v
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:00
a to nie jest juz Boruciak? Oryginalność kurde
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:02
@enfenter: Boruciak to jego drugie konto na jutubach lel
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:03
@kitsune_senpai: Aaa ok ale i tak XD
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:04
@enfenter: XDXD
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:06
TVgry? Gonciarz? Truszczyńska? Polimaty? SciFun? Emce? Bądźmy poważni? Historia bez cenzury? G F Darwin? Martin Stankiewicz? Surreaktor? Wspaniali Youbtuberzy, którzy nagrywają filmy z gothica? Ludzie przypominający stare kreskówki?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:11
@Myszkapl: Wymieniłeś normalnych ludzi.
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:16
No właśnie, tyle powodów do oglądania polskiego Youtube'a.
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:27
@Myszkapl: A gdzie najlepszy, i najobiektywniejszy recenzent na polskim YouTube, czyli klocuch?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:32
@Lukasgda123: No nie wiem, nigdy nie oglądałam. Znaczy raz próbowałam, ale moje uszy nie lubią takich dźwięków.
Odpisz
20 czerwca 2017, 23:11
@Myszkapl: wiliextreme
Odpisz
21 czerwca 2017, 01:51
@Myszkapl: Topowa dycha?
Odpisz
21 czerwca 2017, 08:16
@FacetWCzerni: Tylko nie topowa dycha, albo rozprzestrzenia to co każdy człowiek (albo przynajmniej ja) już wie albo czasem nawet kłamstwa (a przynajmniej niesprawdzone info), no i też trochę rzeczy, które mnie w ogóle nie interesują, więc nie mogę sprawdzić ich prawdziwości. Tak czy siak z topowej dychy się jeszcze niczego nie dowiedziałam, a ciągle się łapię na te clickbaitowe tytuły :/
Odpisz
21 czerwca 2017, 08:20
@Myszkapl: arhn.eu
Odpisz
21 czerwca 2017, 08:32
@Myszkapl: Jeszcze Eleven, on jest okej. Nie prosi o lajki, subskrypcje, jego filmy są nawet śmieszne, stara się utrzymać jakieś relacje z widzami i gra w ciekawe gry.
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:18
@pawel4134: psygambit (dawniej psychologeek)
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:31
h e j t o p r a w d a t a k a
Odpisz
21 czerwca 2017, 11:04
Eleven?
Odpisz