Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2017, 16:55
Jak to mój drogi dziadek mawiał "Nie liczy się wielkość przyrodzenia, a sztuka pier*olenia"
Odpisz
20 czerwca 2017, 19:59
@xsedfy: To nieźle xD
Odpisz
5 lipca 2019, 00:33
@kitsune_senpai: znalazłem cię w losowych i szanuję za Sally Face
Odpisz
5 lipca 2019, 19:27
@Rozyv: o, dzięki, i wzajemnie, zwłaszcza, że swój avatar zrobiłeś sam
Odpisz
5 lipca 2019, 19:28
@kitsune_senpai: :>
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:19
czy tylko ja mam wyje**ne czy ktos zobaczy wzwod?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:13
Jeśli mam w wieku 13 lat 14,5 cm to mam dużego czy małego?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:13
@firankowy: W Polsce norma to niby 14...
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:14
@firankowy: wtedyMasz fajną wyobraźni
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:20
@firankowy: Ja nie chwalę się statami, grzecznie proszę o odpowiedź
Odpisz
20 czerwca 2017, 20:43
ja też mam małego i co? kogo ma obchodzić wielkość mojego penisa?
Odpisz
20 czerwca 2017, 21:10
twoją dziewczynę
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 21:10
Twoją partnerkę
edit: ku*wa :)
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:12
a ja mam duzego <zart>
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:13
nie mam dziewczyny. .. 😣 :((((
Odpisz
20 czerwca 2017, 18:38
Mam małego
Ale to macka :3
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:33
Nie liczy się długość ale jakość.
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:15
Bo małe jest piękne
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:50
ja od dziecka mam całkiem sporego i jeeeeny ile z tym jest problemów w wieku 10 lat miałem 15 cm xd a potem chodź w spodenkach po szkole
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:51
@DeCero123: to podchodzi pod chwalenie się statami
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:01
nie miałem tego namyśli 😒
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:40
@DeCero123: Marzenia, co?
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 17:54
@zjarany_derp: polska średnia to 13 cm
u dorosłego oczywiście
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 18:52
@ChoryGrzyb: Licząc według średniej arytmetycznej, człowiek z psem ma średnio 3 nogi.
Odpisz
15 października 2018, 19:53
@DeCero123: przerąbane
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:19
Mały ale wariat
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:33
@zyl15: Czy ja cię znam?
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:49
@MasterBeniz: Czy ty go znasz?
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:50
@MasterBeniz: Raczej nie
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:52
@zyl15: Zależy skąd jesteś
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:55
@zyl15: Poznań
Odpisz
18 czerwca 2017, 16:58
@MasterBeniz: To nie bo ja Warszawa xD
Odpisz
18 czerwca 2017, 17:00
@zyl15: Heh, poprostu ten tekst skojarzył mi się z moim kolegą.
Odpisz
18 czerwca 2017, 17:02
@MasterBeniz: Wiesz jaki ten tekst jest popularny? X)
Odpisz
18 czerwca 2017, 18:11
@Davido: Nie, nie wiem :p
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:33
@MasterBeniz: Pray for Harambeee
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:58
nie miałem wytrysku, przynajmniej jak zwale to nie muszę sprzątać spermy
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:06
@Jcavatarr: to znak że jesteś za młody na siurowalenie
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:27
@Jcavatarr: Da się tak? lel też tak chciałbym chociaż bym nie brudził sobie ubrań
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:17
Mały, ale wariat!
Liczy się taktyka
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:17
Czy nie powinno być na odwrót?
Odpisz
20 czerwca 2017, 19:05
@micwoj92: powinno. ale nie jest :(
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:02
Nie liczy się rozmiar ptaka. Ważne by dobrze dziobał. :)
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:15
@Melber556: nie sprzęt a technika czynią z ciebie zawodnika
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:11
Coś w stylu
"Nie mam nóg
przynajmniej nie muszę stać w kolejkach"
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:10
Jak to się dostało na główną?! ;_;
Odpisz