Czas na coraz głośniejszy kaszel
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2022, 14:58
Rel
Odpisz
24 listopada 2023, 12:20
@pan_patelnia: tak samo u mnie
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:24
Ja nie raz tak miałem
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 22:31
Kiedyś spałem u kolegi. Obudziłem się rano, a on jeszcze spał wpadłem na genialny pomysł. Pacłem go Wackiem w twarz. Nie obudził się a ja niczego nie żałuje.
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:48
@kapi238:
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:51
Jak mu włożysz kij od szczotki to wstanie raz dwa
Odpisz
17 czerwca 2017, 20:59
@lorax12: lorax pls
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:01
@lorax12: Polecam piłę łańcuchową,od razu się obudził.
Odpisz
17 czerwca 2017, 22:21
@lorax12: lorax, mózgu errorax
Odpisz
18 czerwca 2017, 01:13
@bezsens: Bezsensu
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:10
@lorax12: lorax tu ch*jku, nie mogę znaleźć żadnego rymu do twojego nicku, bo kończy się na x
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:12
@kasjan132pl: i o to chodzi :>
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:13
@kasjan132pl: Nie,jego nick kończy się na -aście
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:14
@lorax12: well, to stalk
poznam twoje prawdziwe imię i wtedy wymyślę jakiś rym
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:14
@kasjan132pl: k
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:21
@lorax12: Lepiej włożyć nóż kuchenny. Łatwiej wchodzi.
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:34
@lorax12: bez sensu oddzielnie
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:13
Lub sam budzisz gnoja
Odpisz
18 czerwca 2017, 02:30
Mój kumpel niedawno zasnął na imprezie i kazał się obudzić punkt 8. Wszyscy już wstali, a ja sobie przypomniałem, że mam go obudzić. Łapię go za ramiona i potrząsam mówiąc głośno "Wstawiaj debilu!". Nic. Potrząsam mocniej. Dalej nic. Postanawiam pójść na całość i sprzedaje mu plaskacza w ryj. Dalej nic.
wtf.jpg
Drugi kumpel patrzy się i śmieje. Sprzedaje plaskacza drugi raz, a ten lekko otwiera oczy "Daj mi jeszcze chwilkę ja pie**ole...". Przez chwilę myślałem, że zginął. :|
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:24
..I zanim wstanie r*chasz ojca a matka Ciebie
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:12
ja bym szukała długiego ogóra
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:06
i go smyrasz po jajkach
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2017, 21:01
Ja to raczej mam tak, że jak ktoś u mnie nocuje to ja wstaję pierwsza i potem czekam, bo nie wiem co mam zrobić xD
(Albo niechcący budzę tą osobą np. śmiechem, bo przeglądam jeja xD)
Ale najgorzej to jest jak (nocujesz u kogoś albo ktoś u ciebie) i budzisz się ostatni, patrzysz a tej osoby nie ma w pokoju xD (Chyba, że śpi w innym)
Odpisz