Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie po oczach
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2017, 06:54
,,O hu*, nie moje uniwersum, spadam''
Odpisz
24 grudnia 2017, 18:45
@Caffreze: *ch**
Odpisz
24 grudnia 2017, 19:37
@ResiaPL: napisałem tak H. U. I ale cenzura
Odpisz
30 stycznia 2018, 10:19
@Caffreze: chodzi mi o to, że Choj się piszę przez ,,ch"
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:27
@ResiaPL: ok
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:26
Hej, jak się trzymasz? Bo ja, jestem ziemniakiem.
Odpisz
29 czerwca 2017, 22:23
@Skajlajn: Strzałka w góre za dobre nawiązanie
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:03
Widzimy tutaj jedną z najlepszych gier ostatnich lat. A to drugie to Overwatch
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:05
Obie gry nie są takie dobre(posypią się minusy)
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:06
O czym ty mówisz? Nie widzę tutaj TF2
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:07
@EmielRegis: Nie, obie gry są super. Portal po prostu był jednym z najoryginalniejszych pomysłów ostatnich lat. Wolę go niż OW bo nie jest kolejnym shooterem, który nie wnosi nic specjalnego
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:08
@Sarkastyczny_Uzytkownik: No właśnie, ponieważ nie chodzi mi o TF'a
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:08
A porno?
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:46
@EmielRegis: Seria Portal i Half-life to dwie najzajebistrze gry od Valve
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:47
Nie wiem co ci dać jak gram w obie gry i obie lubię.Ach te moje fascynujące rosterki życiowe.
Odpisz
18 czerwca 2017, 00:49
@TenLucznik: ja tyż.
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:56
No właśnie, bo Overwatch to najlepsza gra ostatniego ROKU lol
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:24
@Rybusowy: saper najlepszy1
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:00
@tobiaszg21: i tu masz rację
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:22
GLaDOS... to znowu się stało... co robimy...?
Właśnie wpadło mi do głowy
Gdyby X.A.N.A. i GLaDOS pracowali razem... jakże przerażające duo
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:52
@lorax12: >googluje co to XANA
>znajduje cholernie brzydkiego drag queen
Więc zgaduje że muszę spytać u źródła....
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:58
@bartus99: XANA to główny antagonista serii Code Lyoko
Jest to złe AI osadzone w superkokputerze chcące zniszczyć ludzkość
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:00
@lorax12: >googluje
>serial francuski
To ja podziękuje, ale dzięki za szybką odpowiedź.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 21:02
@bartus99: serial francuski, ale to moje dzieciństwo :v
W sumie Wakfu to też francuski serial, który był częścią mojego dzieciństwa
Ale wracając
Dziękuję za twoje podziękowanie
A i nie kokputer tylko komputer*
Odpisz
17 czerwca 2017, 22:19
Błąd w matrixie
Odpisz