Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Caffreze

12 grudnia 2017, 06:54

,,O hu*, nie moje uniwersum, spadam''

Avatar ResiaPL

24 grudnia 2017, 18:45

@Caffreze: *ch**

Avatar Caffreze

24 grudnia 2017, 19:37

@ResiaPL: napisałem tak H. U. I ale cenzura

Avatar ResiaPL

30 stycznia 2018, 10:19

@Caffreze: chodzi mi o to, że Choj się piszę przez ,,ch"

Avatar Caffreze

30 stycznia 2018, 15:27

@ResiaPL: ok

Avatar Skajlajn

29 czerwca 2017, 01:26

Hej, jak się trzymasz? Bo ja, jestem ziemniakiem.

Avatar damik1318

29 czerwca 2017, 22:23

@Skajlajn: Strzałka w góre za dobre nawiązanie

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 21:03

Widzimy tutaj jedną z najlepszych gier ostatnich lat. A to drugie to Overwatch

Avatar EmielRegis

17 czerwca 2017, 21:05

Obie gry nie są takie dobre(posypią się minusy)

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

17 czerwca 2017, 21:06

O czym ty mówisz? Nie widzę tutaj TF2

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 21:07

@EmielRegis: Nie, obie gry są super. Portal po prostu był jednym z najoryginalniejszych pomysłów ostatnich lat. Wolę go niż OW bo nie jest kolejnym shooterem, który nie wnosi nic specjalnego

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 21:08

@Sarkastyczny_Uzytkownik: No właśnie, ponieważ nie chodzi mi o TF'a

Avatar Davido

17 czerwca 2017, 21:08

A porno?

Avatar WebsTer230

17 czerwca 2017, 21:46

@EmielRegis: Seria Portal i Half-life to dwie najzajebistrze gry od Valve

Avatar TenLucznik

18 czerwca 2017, 00:47

Nie wiem co ci dać jak gram w obie gry i obie lubię.Ach te moje fascynujące rosterki życiowe.

Avatar RumekFuria

18 czerwca 2017, 00:49

@TenLucznik: ja tyż.

Avatar Rybusowy

28 czerwca 2017, 19:56

No właśnie, bo Overwatch to najlepsza gra ostatniego ROKU lol

Avatar tobiaszg21

28 czerwca 2017, 20:24

@Rybusowy: saper najlepszy1

Avatar Rybusowy

28 czerwca 2017, 21:00

@tobiaszg21: i tu masz rację

Avatar lorax12

28 czerwca 2017, 19:22

GLaDOS... to znowu się stało... co robimy...?

Właśnie wpadło mi do głowy
Gdyby X.A.N.A. i GLaDOS pracowali razem... jakże przerażające duo

Avatar bartus99

28 czerwca 2017, 20:52

@lorax12: >googluje co to XANA
>znajduje cholernie brzydkiego drag queen
Więc zgaduje że muszę spytać u źródła....

Avatar lorax12

28 czerwca 2017, 20:58

@bartus99: XANA to główny antagonista serii Code Lyoko
Jest to złe AI osadzone w superkokputerze chcące zniszczyć ludzkość

Avatar bartus99

28 czerwca 2017, 21:00

@lorax12: >googluje
>serial francuski
To ja podziękuje, ale dzięki za szybką odpowiedź.

Avatar lorax12

Edytowano - 28 czerwca 2017, 21:02

@bartus99: serial francuski, ale to moje dzieciństwo :v
W sumie Wakfu to też francuski serial, który był częścią mojego dzieciństwa

Ale wracając
Dziękuję za twoje podziękowanie

A i nie kokputer tylko komputer*

Avatar Snajper4871

17 czerwca 2017, 22:19

Błąd w matrixie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar coolskeleton95
Dodane przez: coolskeleton95

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie po oczach

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka