Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2024, 08:49
"Trochę" to tak, jakbyś nazwał oberwanie kulą armatnią "postrzałem"
Odpisz
26 czerwca 2017, 17:19
Ten uczuć gdy twój naród jako jedyny z całej historii zdobył Moskwę.
Odpisz
26 czerwca 2017, 22:02
@panther500: *ekhem*ekhem*Rzeczpospolita*ekhem*ekhem*
Odpisz
26 czerwca 2017, 22:20
@Izkaf: Tak wiem że Litwa też się liczy. Druga strona jest taka że mongołowie też, przypomniało mi się
Odpisz
28 czerwca 2017, 00:23
@panther500: Właściwie to nie sama Litwa a połączone państwo Polski i Litwy.
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:16
@panther500: Mongołowie też zdobyli, Napoleon spalił jej przedmieścia
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:24
@panther500: Ktoś na historii nie uważał.
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:10
@Izkaf: ale my utrzymalismy Moskwę przez kilka dni
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:29
@TomKing1532: Nawet dłużej.....
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:30
@Ameron: tygodni?
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:40
@panther500: Ekhem... A ja ?
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:43
@TomKing1532: Kilka lat. Choć nie wiem co to zmienia, bo i tak nie wpłynęło to pozytywnie na życie mieszkańców Rzeczypospolitej. Ot wydarzenie huczne, ale nieistotne
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:28
@Archeologwinternetach: Ponieważ co? Obrażasz mnie tym stwierdzeniem.
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:29
@Izkaf: Napisałem że Litwa też się liczy, że zdobyła z nami.
Odpisz
29 czerwca 2017, 11:05
A ty nic
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:41
@CzarnyGoniec: Jeśli się nie mylę to przez 3 lata okupowali Moskwę. Wybijali nawet w tamtejszej mennicy pieniądze! Ale w końcu po wielu walkach polskie wojska zostały wyparte. Ale trwały tam tak długo że gdy skończyły się im zapasy zjadali własne trupy....
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:36
@CzarnyGoniec: jak kilka lat?!
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:45
@panther500: Rosjanie też ja zdobyli podczas rewolucji, nie mówiąc o mongołach.
Odpisz
1 lipca 2017, 15:58
@TomKing1532: A, moja pomyłka.
Bo mieliśmy Moskwę w 1610 oraz w 1612, więc wychodzą dwa lata, to mnie zmyliło.
Ale pomiędzy ją straciliśmy, więc mieliśmy ją pewien okres 1610 i trzy miesiące 1612
Odpisz
2 lipca 2017, 17:03
Ty podbiles bo car dał ci to zrobić..... xd
Odpisz
2 lipca 2017, 17:04
Dopisałem mongołów ignorancie.
Odpisz
2 lipca 2017, 18:27
@panther500: O nie zauważyłem. To znaczy ze jestem ignorantem?
Odpisz
10 lipca 2017, 11:21
Po części.
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:50
A przez ile lat Ruscy mieli Warszawę?
Odpisz
23 grudnia 2017, 19:17
@geralt735: Przez 123 lata okupacji kolego.
Odpisz
23 grudnia 2017, 21:55
A to nie tak, że przez pewien okres Wawa była w pruskich rękach?
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:21
@geralt735: Tak była aż do czasów ponapoleońskich i utworzenia Królestwa Polskiego więc nie 123 lata A 99 lat.
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:57
@Izkaf: ekh ekm dwa razy
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:41
Odpisz
26 czerwca 2017, 17:18
@Davido: Ta chołota miala tylu ludzi, ile niektóre armie naboi.
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:11
@panther500: nawet więcej
Odpisz
22 października 2017, 13:00
@panther500: ale była chołota w czołgach mogli siedzieć rolnicy którzy tylko traktory umieli prowadzić ;p
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:11
chyba ruska zima i miliony rzołnierzy ZSRR
Odpisz
29 czerwca 2017, 08:58
Raczej żołnierzy Wehrmachtu
Odpisz
30 lipca 2017, 23:13
żołnierz wehrmachtu=sługus hitlera
hitler=pie**olony zjeb i nazista
żołnierz hitlera=nazista
WIĘC TO JEST TO SAMO !
Odpisz
30 lipca 2017, 23:45
@Filipsss: Eeeeee, nie
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 12:49
@Filipsss: Nie każdy Niemiec chciał wojny.
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:59
@geralt735: powiedz to tym co wybrali hitlera to byli też normalni ludzie
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 19:19
@Filipsss: Ty naprawdę nie wiesz jak Hitler doszedł do władzy nie?
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:30
Chodzi mi o to ze NSDAP uzyskało tylko jakieś 30% głosów, na dodatek nie zakladało rozpoczynania żadnych wojen (a przynajmniej nie rozgłaszało tego jako plan partii) więc można powiedzieć ze naród Niemiecki nie chciał wojny.
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:09
to że NARÓD nie chciał wojny to nie ważne bo władze czyli hitler wojny chciał
Odpisz
29 czerwca 2017, 00:04
Prawda
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:04
A tak naprawdę to te "trochę" śniegu to jak wyjdziesz przed dom i zapomnisz, że masz rów koło domu(który jest w cholerę głęboki) to myślą, że Cię porwali. Znam to uczucie... Ale dobra skrytka do chowanego.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 21:00
*Niepełny milion.
edit 4 miliony
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:24
to jest kokaina a nie śnieg!:V
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 14:35
+20 000 t-34, KV-1 i KV-2 (ciężkich około 1300), w czasach, gdy tiger nie był jeszcze nawet pomysłem, a broń przeciwczołgowa niemców mogła te czołgi co najwyżej posmyrać po jajach.
Do końca wojny ruscy zdołali wyprodukować około 40 000 czołgów
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:14
@Frogimen: mają rozmacg sku*wysyny
Odpisz
26 czerwca 2017, 18:19
to jest mem wakacji najpewniej
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:59
Dziadek Mróz zawsze wygrywa
Odpisz
26 czerwca 2017, 15:27
@DaKnight: Ta.. haha
Odpisz
26 czerwca 2017, 14:29
troche śniegu ? wiecie jak tam wtedy pizgało ? jak byś miał sraczkę i puścił to by od razu by się w bronzowy lód zamieniło :D
Odpisz
26 czerwca 2017, 14:29
@yanusze: brązowy*
Odpisz
26 czerwca 2017, 15:17
a może kupsko pod wpływem zimna zamienia się w bronz?
Odpisz
26 czerwca 2017, 14:29
,,Trochę"
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:45
sniek
Odpisz