Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

3 października 2020, 08:19

Em cześć Jejaku z losowych

Avatar minom321

25 maja, 15:53

@Boberek00: no hej

Avatar MajnkraftAlusiek

19 września 2019, 07:22

"Jak się bawi tym 3?"

Avatar ColaSoda123

16 marca 2018, 21:52

Dla mnie diabeł jest dobry,a bóg zły. Coś z mną nie tak??
A przy okazji nie lubię tych spinnerów..

Avatar Filipsss

13 lutego 2018, 21:24

Jak widać gówno było popularne przez kilka miesięcy i już nic o tym nie mówią tak to jest z takim syfem

Avatar Filek

21 czerwca 2017, 22:04

Może i jestem niegrzeczny i kogoś tam uraziłem. Trudno, najwyraźniej jestem złym człowiekiem, przynajmniej szczerym, nikim nie manipuluję, nikogo nie udaję. Mówię to co myślę i to jak jest. Mówię to co zostało przemyślane, nie rzucam myśli, które co dopiero przyszły mi do głowy.

Nie wiem kto tutaj jest tym złym. Ci którzy oszukują samych siebie, a przy okazji manipulują innymi. Czy jakiś gość z internetów, który potrafi pomyśleć za siebie i podzielić się tym co przyszło mu stwierdzić. Tyle, że ja nikomu krzywdy nie robię, nie robię właściwie nic. Bo jeśli człowiek mocno wierzy, to oleje każdy argument przeczący rozumowaniu typowego człowieka wierzącego. (Podku**i się, prawda)
Ale dlaczego ja mam być spokojny, kiedy zalewa mnie fala głupoty (W moim mniemaniu), na którą jestem bardzo wyczulony. A sam nie mogę głosić swojej prawdy?

Dlaczego ja mam być wyrozumiały wobec osób wierzących i słuchać jak to, za przeproszeniem pieprzą o swoim bogu, wierze, ideologii, będąc "święcie" przekonanym, że jest to absolutna i jedyna prawda, chociaż większość z nich nawet nie spróbowała się zastanowić... Skoro oni nie mogą znieść tej innej prawdy, która chyba jednak ma coś w sobie, skoro wywołuje w osobach wierzących taką złość?

Dobrze, nie wierzysz. Ja lubię pisać, nudziło mi się, więc napisałem z czym mam problem.
To prawda, to część bycia człowiekiem i jeśli ludziom odpowiada życie w wiecznej iluzji, tylko po to by żyć bezmyślnie i dawać się ponosić temu co przyniesie czas. To życzę powodzenia. Ale zapewniam, że da się żyć nawet w taki sposób, bez konieczności wymyślania niezliczonej ilości historii stworzenia, setki różnych bogów, z których oczywiście jeden jest ten właściwy, a rację ma ten, który wierzy w tego samego, w którego wierzy inny, który zaś może to bezmyślnie potwierdzić.'

Okej, człowiek z natury pławi się w głupocie. Jak widać są wyjątki. Dlaczego jednak mam być "grzeczny" i godzić się z tym. Wiem, że nic z tym nie zrobię, ale jak wspomniałem, lubię sobie popisać, to mój żywioł, więc czemu nie?

Odpowiedź na ten tzw. byt wyższy jest dosyć prosta. Z pozoru, bo moja myśl potwierdza tylko, bezcelowość życia, i przypadkowość stworzenia.
A mianowicie, powstanie rzeczywistości bez ingerencji "Boga", ma tyle samo sensu, co jej powstanie z jego ingerencją. Ponieważ wierzący zakładają, że Bóg, jest, tak po prostu. Tak samo możemy założyć, że wszelkie stworzenie, jest tak po prostu. Tylko dlaczego miałby powstawać, niejaki Bóg, do tego wszystkiego, skoro rzeczywistość potrafi kształtować się sama?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (170)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (170)
Avatar bartus99

14 lipca 2017, 15:32

@Filek: .... widzę że udało mi się rozbawić przynajmniej jedną osobę (wyłączając mnie)! A teraz wybaczcie panowie ale dalsze kontakty z miguelkiem mogą skutkować obumarciem szarych komórek w moim i tak już sfatygowanym mózgu. Kto wie może takie natężenie głupoty jest szkodliwe? Tak więc ciao! Bartchelemy out!

Avatar Miguelp

14 lipca 2017, 17:41

@bartus99: whatever

Avatar IllidanStormrage

20 czerwca 2017, 14:20

jak oni to niby argumentuja ze to zabawka szatana?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Filek

23 czerwca 2017, 12:39

@bartus99: Odpisałem, nie klikając na "Odpisz"... Odpowiedź powinna być wyżej...

Avatar Filek

27 czerwca 2017, 00:53

@Miguelp: Nie zwykłem odpowiadać pytaniem na pytanie, ale...

A co jeśli ci powiem, że robiąc sobie regularne przerwy na myślenie i medytację, osiągnąłem stan, który trudno określić. Poznałem przy tym tajemnice skrywane pod płachtą rzeczywistości.
I prawda, którą poznałem, różni się od twojej, a nie ma ona poparcia w Bogu, czy też nie ma jakiegokolwiek sensu. Jedynym założeniem dotyczącym życia, jest za to godzenie się ze swoim losem i bezcelowością, oraz świadomością swojej wartości, która nie jest wyższa niż to coś co wychodzi spod ogona twojego psa, czy tam, jeśli nie masz psa... Z pomiędzy twoich pośladków. Bo wszystko ma taką samą wartość i potrzeba trochę pokory, by pogodzić się z tym i żyć dalej jeśli chcesz.

Lub, jeśli ci powiem, że jestem jednym z 9 stworzycieli tego świata, posiadaczem jednej z ksiąg stworzenia, w której zawarte są tajemnice, wyjaśniające co nieco o złożoności naszego świata.
Zagwozdki naukowe, być może nawet istota życia, cuda biologii, a sam nie znam innych tajemnic bo zawarte są one w innych księgach. Innych potężnych strażników. Jednak tak jak łączą się poszczególne elementy, by stworzyć grudkę kurzu, tak i my musieliśmy połączyć swoje siły, by stworzyć wam życie jakie znacie. Teraz zstępujemy pod maskami w wasze szeregi i obserwujemy was, bacząc, by żaden nie zbliżył się do prawdy bardziej niż jest to potrzebne. Gdyż może odnaleźć księgę, która w niepowołanych rękach, wywoła tylko zniszczenie tego, co wy ludzie uważacie za piękne.

Uwierzysz w to? Nie, bo jesteś zaślepiony przez swoje przekonania i swoją pychę. Nawet jeśli to miałoby dla ciebie jakiś sens, chociaż początki stworzenia dalej są dalekie w tej historii, tak jak i waszej. To i tak nie uznasz tego za prawdę, bo zapatrzony jesteś w obraz jednego boga, wspaniałego twórcy, który stworzył nie wspaniały świat, choć jest wszechmogący. Nawet on musiałby mieć jakiś cel, tylko jaki? Nawet Bóg, nie mógłby znać prawdy, sam nie może wiedzieć skąd się wziął. Żaden element tego świata, nie pozna swego początku ani celu. Pozostaje nam tylko iść przed siebie.

Ja uważam, że sobie coś uroiłeś, bo wiem, że nie ponosi mnie fantazja,, a czysta świadomość moich wcześniejszych przeżyć. I ty możesz również wymyślić sobie, że twoja wizja, również jest zbitką czystych, niezmąconych niczym przeżyć. Nigdy więc mi nie uwierzysz, a pragniesz tego samego ode mnie. Uważasz siebie za coś potężnego, choć jeszcze długa droga przed tobą. Jeśli nie przyznasz po prostu, że popadłeś w pychę. Nic się nie stanie, przyjdzie i czas, kiedy sięgniesz po rozum, kiedy rzeczywiście dostrzeżesz prawdę.

Avatar Shirotsu

21 czerwca 2017, 17:46

zróbmy krótkie podsumowanie : Co jest związane z szatanem według kościoła ?
-rzeczy które wchodzą na rynek i zyskują popularność
- każdy rodzaj muzyki i wykonawca poza muzyką kościelną i panem Januszem Organistą
Co nie jest związane z Szatanem ?
-Pan Janusz Organista
-Zespół Mochcherów z wysokiej podlaskiej

Avatar Miguelp

22 czerwca 2017, 22:37

@Shirotsu: co jest z tobą nie tak?
Kościół nie ma z tym nic wspólnego
to instytucja zrzeszająca ludzi
niestety ekstremistów i kretynów też

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 18:50

Jak ksiądz to u nas na religii zobaczył to sam myślał że to wielka głupota

Avatar Zuziq006

21 czerwca 2017, 15:17

Niedługo usłyszymy na fejsie:
"Wielka, straszna nowina!
Okazało sie,że szampon do włosów L'OREAL jest stworzony s potu i śliny demonów! Telewizja Polska oraz kościół troche.Przepraszam wszystkich ale to troche przesada. 💄🎀💄

Avatar kapitan_Rosja

20 czerwca 2017, 22:06

Czytałem że kościół szatański ( wyznający szatana) potwierdził że ich pan nie stworzył spinerów a oni dalej

Avatar Captain_Jack_Sparrow

20 czerwca 2017, 14:40

"zabawka" (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar LennyGIRLxd

20 czerwca 2017, 19:25

@Captain_Jack_Sparrow:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar LennyGIRLxd

20 czerwca 2017, 19:25

Kościół zawsze ma coś do nowych hitów.
To było do przewidzenia =_=

Avatar matiExtreme

20 czerwca 2017, 18:34

NO BO SZATAN JEST ZAJEBISTY
patrzcie ku*wa lucyfer aaaaa ku*wa
PATRZCIE JAK BÓG NIE ISTNIEJE
BOŻE ZRÓB ŻEBY WALNĄŁ MNIE PIORUN
3
2
1
CH** NIE ISTNIEJESZ

SZATANIE ZRÓB ŻEBYM MRUGNĄŁ
1
2
3
AAAAAAA KU*WA SZATAN WY POLSKIE KUHWY

Avatar gotigwolf

20 czerwca 2017, 18:43

Avatar lorax12

20 czerwca 2017, 03:43

Kościół znowu hejtuje nowe i popularne rzeczy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar MakZus

20 czerwca 2017, 18:03

@gotigwolf: może zacznij czytać słownik? Przyda ci się. Bardzo

Avatar lorax12

20 czerwca 2017, 18:19

@Profesor_Ender: I szuka Aelity

Avatar SirPomarancza

20 czerwca 2017, 17:01

Dla tych co widzą to dopiero na głównej:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Czy Ty też jesteś baterią?

Oto on

Śladu nie ma

Na ile polski jest Twój dom?

Że jak?!

I to trudno wytłumaczyć

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka