Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mysz_Komputerowa

19 grudnia 2017, 15:41

ej kur.wa misratatix dostał bana?mam nadzieje ze tak xďdddddddhgyh

Avatar kokosek112

29 czerwca 2017, 13:11

a u mnie w mieście jest taki kuźwa desz i burza, że prądu nie ma i to 2 taki dzień słyszysz to @deszcz masz wypi***alać z radzyminami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kokosek112

1 lipca 2017, 19:19

nie no żaruje po prostu stała tam woda

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2017, 05:16

@kokosek112: spoko

Avatar Grzechoooo

29 czerwca 2017, 22:01

25 stopni w cieniu. W górach.

Avatar Grzechoooo

29 czerwca 2017, 22:03

@Grzechoooo: plus regularne burze.

Avatar Avenhart

29 czerwca 2017, 22:01

38 stopni na słońcu...

Avatar panlogin

29 czerwca 2017, 21:41

3 burze w ciagu doby

Avatar Davido

20 czerwca 2017, 15:03

Najlepsza Aplikacja Pogodowa Ever ma rację

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kitsune_senpai

20 czerwca 2017, 19:20

@arkom: ,,,,

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2017, 15:28

@Davido: mam ją od miesiąca

genialna

Avatar BOSS111

29 czerwca 2017, 14:56

U mnie 23 okolice Warszawy

Avatar qAzert

29 czerwca 2017, 14:46

u mnie tak samo

Avatar Kryspon

29 czerwca 2017, 14:31

To nie jest śmieszne !!!

Avatar ewelkapl

30 czerwca 2017, 11:54

@Kryspon: Zupełnie jak twoje narodziny. Wszyscy aż płakali ze smutku. Wszyscy.

Avatar Kryspon

5 lipca 2017, 12:55

@ewelkapl: Ja nie. xd Mój brat też nie.

Avatar ewelkapl

5 lipca 2017, 13:18

@Kryspon: Ale twoi rodzice tak. A jeśli ty byś nie płakał podczas swoich narodzin to byś już nie żyj

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2017, 13:49

Pozdrawiam z gdańska u mnie tylko 24 stopnie

Avatar Awp_Asiimov

29 czerwca 2017, 13:55

Mieszkam obok, potwierdzam

Avatar XStuntManiac1

29 czerwca 2017, 13:14

U mnie zbawienna burza z lekkim deszczykiem i ku*wa brakiem prądu.

Avatar Placekk012

29 czerwca 2017, 13:08

gorąco w 3 dupy xd

Avatar Domyciahejpasterze

20 czerwca 2017, 14:38

Kto to? Rejtan?

Avatar Pitop

20 czerwca 2017, 14:48

@Domyciahejpasterze: Tak, to Tadeusz Rejtan.

Avatar Domyciahejpasterze

20 czerwca 2017, 15:40

@Pitop: Jednak 3 z historii zobowiązuje

Avatar marek20004

20 czerwca 2017, 14:38

Mi to mówisz

Avatar Zakapturzony13579

20 czerwca 2017, 14:25

W uj gorąco, siedzę jakbym był w mikrofalówce.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka