Szamaj tego arbuza, ty przerośnięty ślimaku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Papierowa szkoła posting
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2018, 09:18
POTĘŻNE N O M
Odpisz
1 marca 2022, 07:05
@adix53: P
Odpisz
14 marca 2022, 21:39
@adix53: O
Odpisz
14 marca 2022, 22:50
@Kroliczek99: T
Odpisz
14 marca 2022, 22:51
@adix53: Ę
Odpisz
14 marca 2022, 23:09
@Kroliczek99: Ż
Odpisz
14 marca 2022, 23:10
@adix53: N
Odpisz
14 marca 2022, 23:24
@Kroliczek99: E
Odpisz
14 marca 2022, 23:25
@adix53: *spacja*
Odpisz
15 marca 2022, 22:54
@Kroliczek99: N
Odpisz
15 marca 2022, 22:55
@adix53: O
Odpisz
15 marca 2022, 22:57
@Kroliczek99: M
Odpisz
30 sierpnia 2018, 17:54
Jezu ! To niebezpieczny typ żółwia !!! Dlatego nie wkładać rąk i palców do ust ,bo skutki będą... BARDZO KRWAWE 8( !!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2018, 09:19
@brajan0202: ŁAŁ KURŁA NIEWIEDZIAŁEM!!1!1
Odpisz
20 grudnia 2018, 16:10
@adix53: J**nięty jesteś ? XDDDDDD
Odpisz
24 marca 2019, 00:09
@brajan0202: O co ci chodzi? On mówi coś oczywistego.
Odpisz
19 lipca 2019, 09:15
@adix53: No dobra. Nieważne...
Odpisz
21 września 2017, 00:37
Czemu ten ślimak zjada pomarańcze?
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:10
to nie jest arbuz
Odpisz
1 lipca 2017, 11:16
@Kapitalista: To jest arbuz
Odpisz
1 lipca 2017, 12:51
głupi jesteś?? Przecież każdy wie, że to bardzo mała truskawka!! Co za niedorozwój.
Odpisz
3 lipca 2017, 12:07
@TheMJawesome: Niedorozwój może tak, ale to na pewno jest hybryda mango, babana i kiwi nazwana arbuz
Odpisz
1 lipca 2017, 11:50
najmocniejsze szczęki w świecie zwierząt mają krokodyle później hiena
Odpisz
1 lipca 2017, 12:36
@ALKATRAZ: dobrze wiedziec
Odpisz
1 lipca 2017, 12:48
@ALKATRAZ: k
Odpisz
1 lipca 2017, 14:35
@ALKATRAZ: najmocniejsze szczęki miał megalodon (taki rekin) prawdopodobnie nacisk do 18 ton
Odpisz
22 czerwca 2017, 07:33
Admin błagam nie zmieniaj tytułu.
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:00
Taki zajebisty dałem? xd
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:33
Tak, rozśmieszył mnie bardziej niż filmik.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:57
No i nie zmienił,ave admin
Odpisz
1 lipca 2017, 14:34
@Pandzianikki: Ave! <3
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:11
to jest arbuz
Odpisz
1 lipca 2017, 10:04
@Kapitalista: Po co dajesz zdjęcie ananasa?
Odpisz
1 lipca 2017, 13:34
Przecież to ogórek
Odpisz
1 lipca 2017, 12:55
"Arbuza"
Odpisz
1 lipca 2017, 12:50
Gdzie można kupić takiego fajnego ślimaka? I po ile, bo w tych czasach krucho z pieniążkami.
Odpisz
1 lipca 2017, 11:50
Było w formie gifa
Odpisz
1 lipca 2017, 10:03
Gdzie to można kupić?
Odpisz
1 lipca 2017, 10:43
@Szeru223: Arbuza? W jakimś spożywczym albo w supermarkecie.
Odpisz
1 lipca 2017, 11:34
@maxiu1244: Dziękuję za informacje
Odpisz
22 czerwca 2017, 00:54
Tak to jest arbuz.
Odpisz
22 czerwca 2017, 00:57
@Wolfmer: tak to jest ślimak
Odpisz
22 czerwca 2017, 00:58
@DAVJD: Przerośnięty.
I czemu je nasiona arbuza?
Odpisz
22 czerwca 2017, 01:17
zmieniłeś awatar?
Odpisz
22 czerwca 2017, 09:58
@DAVJD: A nie widać? (:©)
Odpisz
1 lipca 2017, 11:25
nie bardzo pamiętam twój poprzedni
Odpisz
22 czerwca 2017, 10:41
Głupcy, przecież to jest banan
Odpisz
1 lipca 2017, 11:17
@Kropla_Bez_Kitu: Najpierw myślałam, że kiwi
Odpisz
1 lipca 2017, 11:25
@Kropla_Bez_Kitu: Nie oszukasz mnie, przecież to jest mango.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:46
Wyobraźcie sobie ,jakby ktoś podstawił rękę zamiast arbuza ;-;
Odpisz
22 czerwca 2017, 10:40
Ale bydle.
Odpisz