Nie narzekaj na brukselkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Lekko nie będzie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ostry ten sędzia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2024, 20:38
Nie narzekaj na brukselkę, narzekaj na brukselę...
Odpisz
4 maja 2020, 13:54
Wole zjeść skorpiona niż brukselke
Odpisz
7 listopada 2017, 16:20
bono apetito
Odpisz
18 lutego 2014, 16:27
bede narzekal na brukselke bo brukselka to brukselka a mieso to mieso nawet jesli owadzie :D
Odpisz
27 marca 2013, 16:47
Gdzie to jedza? W Chinach? W Korei? W Wietnamie?
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:54
@chihuahua111: ,,Witaj u dzikich plemion. Jedz co jest, albo umrzyj.''
Odpisz
13 września 2013, 20:04
bon apetit
Odpisz
1 lutego 2012, 17:20
Ja nie narzekam na brukselkę, ja lubię brukselkę.
Obrazek... interesujący. Do reszty komentujących - nie minusujcie mnie, lepiej oddajcie brukselkę mnie >D
Odpisz
6 kwietnia 2011, 08:36
fuuuuj
Odpisz
20 stycznia 2011, 11:30
a to co polewej nie jadłem ale nawet nie mam achoty
Odpisz
20 stycznia 2011, 11:28
jak tata był w indiah to mi przyniusł do zjedzenia bardzo dobre a brukselka nawet słuw nie mam a obrazek 3.5/5
Odpisz
2 lipca 2010, 14:43
skorpiony na sprzedaz dobre 5/5 i do ulu
Odpisz
1 maja 2010, 22:54
yummy yummy!
Odpisz
8 kwietnia 2010, 14:55
Delicje 5 i do ulu
Odpisz
7 kwietnia 2010, 19:23
niamsiu nie no 5/5
Odpisz
6 kwietnia 2010, 11:41
Jami xD 5/5
Odpisz