Kurna, po co piłem tę kawę we wrześniu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2010, 14:40
za duzo kofeiny!!!! Nawet i niedzwiedziowi to szkodzi 5/5
Odpisz
2 maja 2015, 14:30
@ASSASIN1996: Ucz mnie, mistrzu
Odpisz
1 lipca 2010, 11:39
za**biste xD
Odpisz
25 kwietnia 2010, 08:25
No właśnie po co piłeś Tą Kawę .?? xD 5/5
Odpisz
8 kwietnia 2010, 14:54
Misi nie piją kawy
Odpisz
7 kwietnia 2010, 19:30
nom 4/5
Odpisz
5 kwietnia 2010, 15:51
SUPER KAWA dla niepokonanych Xddd:
Odpisz
4 kwietnia 2010, 20:47
hehe mocne 5/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 16:20
hehe dobre 5/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 15:29
Supcio :D. 5/5 i do ulubionych :D.
Odpisz
4 kwietnia 2010, 14:05
lol
Odpisz
4 kwietnia 2010, 12:42
misio we wrześniu wypił kawę, a teraz nie może zapaść w sen zimowy 4/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 11:39
4/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 10:51
hah ;d
no właśnie misiu- po co ?? :]
5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 10:05
Niezłe 5/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 07:46
Dobre 5/5
Odpisz