Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2021, 18:10
*intensywnego szukania portfela dźwięk*
Odpisz
25 listopada 2019, 18:54
Kasa!! Gdzie moja kasa
Odpisz
24 lipca 2018, 13:24
złoto
Odpisz
4 lipca 2017, 20:44
gaben... proszę, nie
Odpisz
2 lipca 2017, 20:35
Kiedy nie mam nawet 1.99€ na Portal 2 ugh
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 22:30
5 bo opening Neon Genesis Evangelion.
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:48
Dałem się wciągnąć ;-; Kupiłem Garry's Moda, Just Cause i wszystkie części Half Life. No w końcu PROMOCJA!!!
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:02
Wszystkie? A trójkę masz?
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:12
Ach.... marzenia
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:19
Język Chiński/Japoński strasznie mnie wkur*ia gdy tylko usłyszę jakieś słowo po tym języku to od razu mam ochotę dać komuś w ryj. Najgorzej jak jakieś anime mi się spodoba, wtedy muszę je oglądać bez dźwięku ;_;
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:19
@Frutti56: :V
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:21
@Pandzianikki: co :V?
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:23
@Frutti56: Serio? ;-;
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:23
@Frutti56: Moim zdaniem Japoński to jeden z lepiej brzmiących języków. :V
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:27
@Pandzianikki: co Serio? ;-;?
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:28
@Frutti56: Mi bardzo przyjemnie słucha się japońskiego :v
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:34
@Frutti56: Nowy wymiar rasizmu
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:54
@koniecnazw: jaki rasizm? koloru skóry nie da się zmienić, język można
Odpisz
2 kwietnia 2020, 15:45
@Frutti56: Napisałeś że jeśli słyszysz słowo w języku chińskim/japońskim to masz ochotę tej osobie przywalić. Czyli jest to nowy sposób wyrażania niechęci dla danej osobu. Dlatego napisałem nowy wymiar.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 16:54
@koniecnazw: no nikt ich nie zmusza do mówienia w tym języku
Odpisz
3 kwietnia 2020, 06:51
@Frutti56: Tylko że tym językiem posługują się od urodzenia.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:28
Nie, dlatego bo jestem biedny i pieniędzy nie mam.
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:12
Nie jestem sam.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:07
Ja już kupiłam gre z przeceny.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:11
@Ginny1374: Jaką?
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:38
.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:56
Left4Dead 2. Gram z kolegami a przecena z 19,99 € na 1,99 € jakby nie patrzeć, jest dość kusząca.
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:00
@Ginny1374: Ja chciałem kupić, ale przecież nie mam z kim grać :DD
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 18:11
@Ginny1374: ja kupiłem left 4 dead bundle (l4d + l4d2) za 2.98€ a normalnie kosztuje 39.98€
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:51
Endles legend <3 a poza tym świetne przeróbka dobrego animu
Odpisz
22 czerwca 2017, 19:57
Przygotowywałem się od sześciu miesięcy na te dwa miesiące.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:29
@DarkusPL: chyba 2 tygodnie :3
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:10
Jest już wyprzedaż?
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:28
@crimzon: Powoli się zaczyna. Np. Terraria za 4.99.
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:08
@Dead_Bload321: Kiedy nie masz tokena żeby sprzedać karty, a on uruchamia się po 15 dniach, akurat po wyprzedaży.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:28
@crimzon: kończy się za tydzień
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:27
Nie, dlatego bo rachunki. Oraz pusto w portfelu.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:27
słabe promocje
Odpisz