Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 16:04

Nie mam ziomków.

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2021, 21:28

@Mikatrix: Ja też qwp

Avatar Lizbett570

25 czerwca 2017, 15:28

Ja: *kłócu kłócu*
BFF:*Kłócu kłócu*
Ja: *jeb z liścia*
BFF:*jeb z liścia*
Ja&BFF:*idziemy je**ąć z liścia gościa, który przytula wszystkich od tyłu (͡° ͜ʖ ͡°)*

Tak wygląda typowa Kłótnia pomiędzy nami ┐( ̄ヮ ̄)┌

Avatar Psychopata_PL

Edytowano - 26 czerwca 2017, 11:47

@Lizbett570: still a better lovestory than twilight

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2021, 21:28

@Lizbett570: siema

Avatar Abel_

25 czerwca 2017, 13:43

Jak zwykle jem budyń, ciesząc się z samotności .-.

Avatar Hadesares

25 czerwca 2017, 13:06

Błąd, jejowicze nie mają przyjaciół

Avatar Grunwald1410

25 czerwca 2017, 12:32

Mój najlepszy ziomek jest raczej mało kłótliwy ¯\_(ツ)_/¯

Avatar baarts

25 czerwca 2017, 12:28

W tym przypadku to może być jedyny ziomek.

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

22 czerwca 2017, 21:27

U mnie to następuję raz dziennie ;_;

Avatar Tony_Montana

23 czerwca 2017, 00:52

@Ten_Leniacz_Netu24: A ja się ostatnio pokłóciłem z ziomkiem jakieś 4 lata temu

Avatar Henzej

22 czerwca 2017, 21:22

Kiedy właśnie skończyłaś gimnazjum i nie masz klasy

Avatar siemak

22 czerwca 2017, 21:31

@Henzej: chwila, dzisiaj było zakończenie?

Avatar Henzej

Edytowano - 22 czerwca 2017, 21:33

@siemak: U mnie tak, ale 3 klasy miały osobno o 16, a inne mają jutro rano

Avatar siemak

22 czerwca 2017, 21:34

@Henzej: dzieki już miałem zawał że zapomniałem o zakończeniu szkoły

Avatar benben7

22 czerwca 2017, 21:48

@Henzej: ja jutro mam, i dzisiaj mi się nasuwają wspomnienia z całego roku

Avatar mortzmargonem

22 czerwca 2017, 21:22

Bywa ¯\_(ツ)_/¯.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2017, 21:21

Gdybym tylko znał to uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Niezniszczalne

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka