Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 06:34

ktuś z jeja ma pasek?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar kokosek112

17 czerwca 2018, 10:17

ja mam 3 4ki

Avatar BubbleGum_14

17 czerwca 2018, 12:27

ja mam 5.25

Avatar sleyia

26 czerwca 2017, 17:20

a w mojej klasie jest na odwrót :)))))

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 17:24

@sleyia: :)))))))))))))))))))

Avatar sleyia

27 czerwca 2017, 20:22

ekhem to są naprawdę ciężkie przypadki. Jedni kiblują któryś rok, a inni to po prostu dzieci z fidget spinnerami

Avatar siemak

24 czerwca 2017, 23:47

zagrożenia z religii
handluj z tym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Masz_

26 czerwca 2017, 19:06

i mnie na etykę trzeba a nie dostanie 6 z religii graniczy z cudem

Avatar LiseQPL

27 czerwca 2017, 10:48

@siemak: Ja byłem zagrożony z religii i nieklasyfikowany z muzyki... (Udało się zdać)

Avatar chopek442

26 czerwca 2017, 23:23

To się zacznij uczyć zamiast wstawiać głupie obrazki do internetu, w dodatku nieśmieszne i oparte bna narzekaniu.

Avatar
arbuziec

26 czerwca 2017, 21:23

*ekhm* kolega mówi, że miał zagrożenie z plastyki

Avatar Blue_caT

26 czerwca 2017, 17:19

Miałam zagrożenie z techniki. W ostatni dzień poprawiłam jakoś na 2 ;-; Reszta ocen całkiem ok

Avatar Polski322

25 czerwca 2017, 00:00

Ja ledwo zdałem z plastyki ;-;

Avatar dawids04

26 czerwca 2017, 17:08

@Polski322: Ja ledwo 3 wyciągnąłem ;-;

Avatar qwertqwert

26 czerwca 2017, 16:52

1.34 z matmy :3

Avatar szliwierka

26 czerwca 2017, 16:24

Ma ktos poprawkę ?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 07:04

Dostałam 5 na koniec roku z niemca za pomalowania sali lekcyjnej xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Rel

Totalnie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka