Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2017, 14:07
LOL
Odpisz
1 lipca 2017, 17:58
@wojtun: Jejowicz na jejowicza trafił :D
Odpisz
29 stycznia 2018, 23:21
@wojtun: Top 10 największych zbiegów okoliczności
Odpisz
28 listopada 2020, 18:58
@wojtun: wow
Odpisz
28 listopada 2020, 18:59
wow
Odpisz
28 listopada 2020, 19:15
@wojtun: bardzo duży zbieg okoliczności, co Cię zachęciło do zrobienia Screen Shot'a?
Odpisz
28 listopada 2020, 19:16
otoz prawda wychodzi na jaw po dwóch latach... to jest fejk
Odpisz
28 listopada 2020, 20:32
@wojtun: D:
Odpisz
28 listopada 2020, 20:32
@wojtun: Miałam się zapytać czy serio, bo myślałam, że może jestes multikiem OP-a... ale photoshopa się nie spodziewałam. Więc w jaki sposób jest to z fejkowane?
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:52
Odpisz
28 czerwca 2017, 00:58
nie przypominaj please
Odpisz
29 czerwca 2017, 14:11
Jak to sie zwie nie byłem jeszcze w tej stronie internetu
Odpisz
1 lipca 2017, 14:42
Co jest ku*wa?
Odpisz
26 listopada 2017, 10:20
@enfenter: Wbrew pozorom NIE chcesz wiedzieć.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 12:46
Najnormalniejsza rozmowa.
Odpisz
2 lipca 2017, 00:21
@TheMJawesome: To Twoja rozmowa?
Odpisz
2 lipca 2017, 09:01
@Skroodzia: Tak
Odpisz
2 lipca 2017, 14:53
@TheMJawesome: Skąd jesteś? Ja mieszkam w centrum Lubina:)
Odpisz
2 lipca 2017, 18:11
@Skroodzia: "pod" Osiekiem
Odpisz
2 lipca 2017, 19:42
@TheMJawesome: E to praktycznie Lubin. Fajnie wiedzieć, że ktoś jest stąd :)
Odpisz
2 lipca 2017, 20:20
@Skroodzia: jest całkiem dużo osób z Lubina na jeja
Odpisz
2 lipca 2017, 20:51
@TheMJawesome: Poważnie? Jesteś pierwszą osobą u mnie. Szczerze to jestem trochę w szoku
Odpisz
2 lipca 2017, 22:08
@Skroodzia: np. Minetomato jest też z Lubina (mam nadzieję, że się nie obrazi, że ujawniam takie informacje)
Odpisz
1 lipca 2017, 23:38
gdzie ten czerwony banan?
Odpisz
1 lipca 2017, 12:22
ja zawsze piszę M9, M10, albo Biała siła, biały stan, Biała duma Ku Klux Klan.
Odpisz
1 lipca 2017, 12:48
@TheMJawesome: ja K13. Kocham patrzeć na wypociny tych napalonych sebiksów "gdzie mieszkasz?", "może się spotkamy?", "czy twoi rodzice są w domu?", "wiesz co to seks?"
zawsze wtedy grożę policją
:>
Odpisz
1 lipca 2017, 13:09
wat
Odpisz
1 lipca 2017, 13:10
@TheMJawesome: kek
Odpisz
1 lipca 2017, 15:34
@TheMJawesome: za to przyjacielu możesz dołączyć za darmo
Odpisz
1 lipca 2017, 16:54
@krystianox2: thx m8
Odpisz
1 lipca 2017, 12:45
Nowy fetysz?
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:15
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:26
@SansTheSkeleton: byo
Odpisz
27 czerwca 2017, 15:32
@verbart: :(
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:02
Każdy ma inny fetysz
Odpisz
1 lipca 2017, 15:32
@Jasnowidz: To czemu tak wiele tych ch*jów ma fetysz na trapy?
Odpisz
27 czerwca 2017, 13:47
nooo czasem tak
Odpisz
27 czerwca 2017, 13:46
u mnie to wygląda tak...
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2017, 13:41
Chyba jejak rozmawiał z jejakiem z czego jeden trollował
Odpisz
27 czerwca 2017, 13:41
Odpisz