Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2013, 14:44
a raczej zawraca umnie to znów nawał śniegu miałem tylko tydźien wiosny
Odpisz
11 marca 2013, 15:18
@sebek745: u mnie tak samo :c
Odpisz
12 marca 2013, 09:18
@KoRn_: no właśnie takie obrazki mogą wiele osób do rozpaczy doprowadzić a z właszcza dzieci bo widziałem jak 5 latki tu whodzą
Odpisz
17 marca 2013, 14:12
@sebek745: nie ździwiłbym sądząc po twojej ortografii gdybyś też miał 5 lat, zwłaszcza, że strona podkreśla błędy -.-
Odpisz
17 marca 2013, 14:47
@rakso132: Ano, Ci ludzie są zabawni. :-)
Odpisz
17 marca 2013, 18:47
@KoRn_: u mnie też >:(
Odpisz
7 maja 2014, 14:16
@sebek745: ja wtedy mierzyłam zaspy bo ja mieszkam tam gdzie najwiecej na waaliło
Odpisz
18 marca 2013, 00:10
a u mnie na szczęście jest jeszcze trochę zimy ;)
Odpisz