Nie oceniaj nikogo pochopnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2018, 16:58
CUTE
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2016, 11:50
A w 1 kl w wyprawce mieliśmy swastykę i kaczkę...mieliśmy to wyciąć i włala... Nogi. Co oni nam tam kazali robić...Brrr...
Odpisz
2 marca 2016, 12:25
A tak w ogóle to dobry pomysł na zabawkę.
Odpisz
6 kwietnia 2010, 12:41
O co tu chodzi
Odpisz
30 lipca 2014, 14:10
@denis2000: dzieciak zrobił kaczkę potem "znak nazisty" przyczepił do kaczki i wyszły nogi
Odpisz
14 lutego 2011, 16:52
@roozowy: tak tak zgadzam się
Odpisz
24 kwietnia 2010, 09:06
Persymon co ty ***isz. ? swastyka jest właśnie w lewą stronę jak nie wiesz to się nie odzywaj .
Odpisz
17 kwietnia 2010, 22:54
haha, też kiedyś coś takiego robiłam, ale to chyba biedronka była, i mój brat się tak śmiał, jak to zobaczył :D
Odpisz
9 kwietnia 2010, 22:07
emmm radze poczytać w necie na temat sfastyki hitlera... to nie jest hitlerowska sfastyka tylko azjatycka czy tam indyjska, ta niezakazana. Hitlerowska jest w druga strone....
Odpisz
8 kwietnia 2010, 17:17
Panno Lovegood nie mógł bo wtedy jakby szła to by się przewracała 5/5
Odpisz
7 kwietnia 2010, 19:45
ha ha dobre hitler 5/5 i do ulu.
Odpisz
6 kwietnia 2010, 20:48
w sumie racja, ale mógł zrobic taki sam kształt nóg nie robiąc swastyki, więc skłaniam się ku temu, że to mały nazista X_x 5
Odpisz
6 kwietnia 2010, 14:12
Heh 5
Odpisz
6 kwietnia 2010, 13:12
Tak bawił się mały hitler. Zgadzam się z Igorro2008 "nawet idzie takim hitlerowskim krokiem XD"
Odpisz
6 kwietnia 2010, 10:08
to jest kaczka którą hitler bawił się w wannie XD 5/5
Odpisz
6 kwietnia 2010, 10:02
Dobre :D 5/5
Odpisz