Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kahol05

12 kwietnia 2020, 11:23

Przybyłem
Zobaczyłem
Ale to k*rwa stare

Avatar DRAGON_POLSKA

11 października 2021, 22:40

@Kahol05: jeszcze jak!

Avatar MemicznyInkwizytor

Edytowano - 7 maja 2018, 13:36

Wygląda na naje**nego jak jasny hu*.

Avatar eiffla

8 kwietnia 2010, 14:50

Poryte 2

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2017, 16:58

@eiffla: je*** odpowiedź po 7 latach

Avatar sebcio

9 kwietnia 2010, 12:47

Co w tym śmiesznego o królik

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 21:37

@sebcio: Jeb, odpowiedź po 7 latach.

Avatar kubage123

14 lutego 2013, 14:51

ten zajac... jak wszystkie inne LoL xd 0/100000000000000000000000000000000

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2011, 07:44

poryte. O co chodzilo z tym zajac sle zyczenia. i jak to sie w ogóle na glowna dostalo

Avatar paola114

7 kwietnia 2010, 19:43

faza 5/5 i do ulu.

Avatar maciek256

6 kwietnia 2010, 13:45

Kacper tu chodzi że życzą świąt przecież to nie ma byc śmieszne ^^

Avatar pawlak1

5 kwietnia 2010, 22:50

Super THX i nawzajem wesołych świąt wszystkim!

Avatar xxxKacpeRxxx

5 kwietnia 2010, 22:04

Beznadziejne. Zero śmiechu. :P
1

Avatar KienigJ

5 kwietnia 2010, 20:01

obrazek z okazji świąt 5/5

Avatar KienigJ

5 kwietnia 2010, 20:01

Smacznych świąt i wesołego jajka... czy jakoś tak :)

Przepraszam że nie złożyłem życzeń wczoraj ale byłem u znajomych;) tak więc Wesołych Świąt!!!

Avatar Strygan

5 kwietnia 2010, 17:52

Beznadziejne 1

Avatar Meteora

5 kwietnia 2010, 15:06

Nawzajem do zespołu Jeja :D. A zając cudniusi :3. 5/5 i do ulubionych :D.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2010, 13:26

I jeszcze nawzajem do zespołu jeja :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka