Zając Wielkanocny śle życzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2020, 11:23
Przybyłem
Zobaczyłem
Ale to k*rwa stare
Odpisz
11 października 2021, 22:40
@Kahol05: jeszcze jak!
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 13:36
Wygląda na naje**nego jak jasny hu*.
Odpisz
8 kwietnia 2010, 14:50
Poryte 2
Odpisz
26 grudnia 2017, 16:58
@eiffla: je*** odpowiedź po 7 latach
Odpisz
9 kwietnia 2010, 12:47
Co w tym śmiesznego o królik
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:37
@sebcio: Jeb, odpowiedź po 7 latach.
Odpisz
14 lutego 2013, 14:51
ten zajac... jak wszystkie inne LoL xd 0/100000000000000000000000000000000
Odpisz
15 lipca 2011, 07:44
poryte. O co chodzilo z tym zajac sle zyczenia. i jak to sie w ogóle na glowna dostalo
Odpisz
7 kwietnia 2010, 19:43
faza 5/5 i do ulu.
Odpisz
6 kwietnia 2010, 13:45
Kacper tu chodzi że życzą świąt przecież to nie ma byc śmieszne ^^
Odpisz
5 kwietnia 2010, 22:50
Super THX i nawzajem wesołych świąt wszystkim!
Odpisz
5 kwietnia 2010, 22:04
Beznadziejne. Zero śmiechu. :P
1
Odpisz
5 kwietnia 2010, 20:01
obrazek z okazji świąt 5/5
Odpisz
5 kwietnia 2010, 20:01
Smacznych świąt i wesołego jajka... czy jakoś tak :)
Przepraszam że nie złożyłem życzeń wczoraj ale byłem u znajomych;) tak więc Wesołych Świąt!!!
Odpisz
5 kwietnia 2010, 17:52
Beznadziejne 1
Odpisz
5 kwietnia 2010, 15:06
Nawzajem do zespołu Jeja :D. A zając cudniusi :3. 5/5 i do ulubionych :D.
Odpisz
5 kwietnia 2010, 13:26
I jeszcze nawzajem do zespołu jeja :)
Odpisz