Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2020, 12:41
WJEŻDŻAMY!!!
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:19
Jestem w losowych i myślałem że to jakiś mem z 2010
Odpisz
26 lipca 2018, 12:00
@Palauball: Cóż
Odpisz
3 lipca 2017, 00:36
wjeżdżamy?
Odpisz
2 lipca 2017, 23:32
Czyżbym cofnęła się w czasie do 2011?
Odpisz
2 lipca 2017, 19:23
Byo
Odpisz
2 lipca 2017, 18:54
Było wiele razy...
Odpisz
2 lipca 2017, 18:52
Było
Odpisz
2 lipca 2017, 13:59
Ciekawe w kogo wjeżdżają
Odpisz
2 lipca 2017, 13:37
halo 2017
tu 2011 prosimy o zwrot tego mema
Odpisz
2 lipca 2017, 12:58
Helenko WJEŻDŻAMY
Odpisz
2 lipca 2017, 12:36
To było było było było było było było!
[BYŁO REMIX]
Odpisz
2 lipca 2017, 12:27
Cofamy się do 2011 ;-;
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:02
Odpisz
30 czerwca 2017, 12:51
Było, ale nadal śmieszy
Odpisz
30 czerwca 2017, 11:09
Było.
Odpisz