Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 lutego 2021, 23:03
Kebab
S M A K I . A Z J I
Odpisz
3 lipca 2017, 10:11
pozdro dla wszystich z Bytomia
Odpisz
2 lipca 2017, 12:44
Mój tata tam niedaleko mieszka, i jeśli dobrze pamiętam to tam obok tego jest te duże centrum handlowe
Psst! Jak się to nazywało? (centrum)
Ostatnio jak byłem w Polsce to to rok temu było.
Odpisz
2 lipca 2017, 12:53
@G0H4N: Agora.
Odpisz
2 lipca 2017, 13:24
@Slenderowiec2012: Dziekowac.
Odpisz
2 lipca 2017, 13:06
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:26
To ta budka przy Agorze w Bytomiu?
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 09:28
@Slenderowiec2012: na taką wygląda, ale nie jestem pewny, Kościół wygląda podobnie
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:44
@kasjan132pl: tak to ta właśnie :)
Odpisz
29 czerwca 2017, 09:58
@tofik369: Będę musiał pojechać i spróbować amerykańskich lodów kebab smak Azji.
Odpisz
29 czerwca 2017, 10:23
@Slenderowiec2012: dammit, byłem w bytomiu wczoraj
Odpisz
2 lipca 2017, 12:42
@kasjan132pl: Zamknięte chyba
Odpisz
2 lipca 2017, 12:19
o kurde kebab z Bytomia XD nie wiedziałem, że zamknęli to XD dobrze że tam nie jadałem xD
Odpisz
2 lipca 2017, 10:20
Pozdro z Bytomia xd
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:06
ja tam chyba byłem XD
Odpisz
29 czerwca 2017, 08:17
Odpisz