Lepsza fabuła i byłby hit
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2019, 18:11
Właściwie to fabuła byłaby zajebista ale każdy boi się skorzystać z szansy bo nie ma checkpointów
Odpisz
17 sierpnia 2019, 09:56
@TheDarkLord: To było bardziej głębokie niż całe moje życie
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 21:02
Wymyśliłem tagi do życia na Steamie:
#FPS #FPP #RPG #choices matter #bogata fabuła #bestseller #pernament death #krótka #realistic #open world #adventure #atmospheric #multiplayer #kooperacja #multiple endings
Odpisz
30 czerwca 2017, 21:18
@Ziemniaczanka: a nie ma też czasem PvP?
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 21:22
@Krybex101: Dopiszcie swoje pomysły na więcej tagów.
Odpisz
30 czerwca 2017, 22:04
@Ziemniaczanka: #Family #PvP #builiding #animals #music #rasist #sport #wars #guns #mom# #dad #time #work
Odpisz
30 czerwca 2017, 22:15
@BubbleGum_14: #DateSimulator
Odpisz
8 lipca 2017, 15:17
@crimzon: #meme
Odpisz
9 lipca 2017, 16:20
@kokosek112: #internet
#hard
Odpisz
4 marca 2018, 08:17
@sylwon1234: #iem2k18 #sexual content #patologia kruci
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 20:52
To ja radzę sobie kupić to tej gry DLC (wszystkie)
Odpisz
8 lipca 2017, 15:19
@MrRolan: masz na myśli "wiza do ameryki" i dlc do dlc "prawo na posiadanie broni powyżej (ileśtam) cm średnicy" albo ewentualnie wygrać w konkursie wiedzy o autach i dostać "prawo jazdy"
Odpisz
30 czerwca 2017, 21:09
też leżę dzisiaj cały dzień
Odpisz
8 lipca 2017, 15:02
@benben7: A co innego można robić? :D
Odpisz
8 lipca 2017, 14:09
Na obozie żeglarskim odkryłem, że życie nie ma jednak takiej dobrej grafiki. Same fale na jeziorze wyglądają jakby były złożone z mniejszych fal, normalnie jakby robione przez grafika fanatyka. Za to cienie bardzo dopracowane, z kolei shadery czasem są zajebiste, czasem totalnie ssą.
Fabuła faktycznie ch*jowa, optymalizacji praktycznie nie ma.
No i jeszcze wieczorami jak byłem zmęczony to mi życie działało jakbym miał 300 pingu, też niefajnie.
Odpisz
1 lipca 2017, 11:20
Jak dla mnie to jest jakiś 65-67 FPS-ów. :P
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:51
Było podobne
Odpisz