Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2017, 20:20
To ktoś jeszcze używa gg?
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 20:23
Ja i dość spora część jeja
Odpisz
3 lipca 2017, 21:05
@Henzej: ja!
Odpisz
4 lipca 2017, 01:01
jaa :D
Odpisz
4 lipca 2017, 04:29
Jaa
Odpisz
11 lipca 2017, 21:44
jest jakaś grupa jejowa na GG?
Odpisz
11 lipca 2017, 21:45
@Pan_Tajemnica: No
Odpisz
11 lipca 2017, 21:53
@Henzej: a dodasz mnie? 63197617
Odpisz
11 lipca 2017, 21:59
@Pan_Tajemnica: k
Odpisz
1 września 2018, 15:14
@Pan_Tajemnica: od tego dnia pan tajemnica przestał być tajemnicą
Odpisz
9 września 2018, 12:48
@Avcio01: na GG mam ten sam nick
Odpisz
9 września 2018, 13:04
@Pan_Tajemnica: Tajemnica rozwiązana(?)
Odpisz
4 lipca 2017, 04:31
GG jest dla naldudzi, dlatego z niego korzystam
Odpisz
3 lipca 2017, 20:39
Trafniejszym słowem była by wazelina no ale, każdy używa czego lubi.
Odpisz
3 lipca 2017, 22:26
@Mystery26: Masło ma długą tradycję w naszej znajomości
Odpisz
3 lipca 2017, 22:47
@Mijak: Maślana tradycja jest długa jak mój ku.. więc nie krepuj się i skosztuj jej już dziś.~Saskacz2017
Odpisz
3 lipca 2017, 22:50
@Mystery26: Ja jestem autorem słynnego cytatu "Mowa jest srebrem a milczenie masłem".
Odpisz
3 lipca 2017, 21:56
Dzięki ku*wa, dziewczyna się za to na mnie obraziła :V
Odpisz
3 lipca 2017, 20:19
Romeo i Julia XXI wieku
Odpisz
3 lipca 2017, 20:18
3G 3G
3G 3G
3G 3G
Odpisz
3 lipca 2017, 02:26
co ;_;
Odpisz
2 lipca 2017, 20:35
Jakie romantyczne.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:38
najromantyczniejsza rzecz, jaką widziałem przez ten rok
Odpisz
2 lipca 2017, 20:39
@BudowniczyMakaronu: No ku*wa
Odpisz
2 lipca 2017, 20:16
Link do pierwszej części http://www.obrazki.jeja.pl/327938,ktos-tu-ma-marna-samoocene.html
Odpisz
2 lipca 2017, 20:22
@Mijak: nie można było połączyć
Odpisz
2 lipca 2017, 20:24
W sumie można było. Ale już za późno.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:19
Podnosiciel na duchu- LVL. Makłowicz.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:19
Ooo jak słodko
Odpisz
2 lipca 2017, 20:16
A co to jest za apka?
Odpisz
2 lipca 2017, 20:18
@Jasnowidz: pewnie gadu gadu
Odpisz