Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2017, 11:03
Co wy macie z tym upadkiem Zachodniego Rzymu?
Odpisz
3 lipca 2017, 11:15
A co ty masz z białorusią która trzyma karambita?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 11:22
@Jakub3k: Co ty masz z tą nabazgraną Mei?
Odpisz
3 lipca 2017, 11:38
@Mikatrix: co ty masz z myleniem me i z d.vą
Odpisz
3 lipca 2017, 11:44
@CoolSceleton95: Co ty masz z tym poprawianiem?
Odpisz
3 lipca 2017, 11:47
@Mikatrix: co ty masz z wypominaniem mu tego, że poprawia twój błąd?
Odpisz
3 lipca 2017, 15:18
@ufok1234: Co ty masz z tym upomnieniem upomnienia?
Odpisz
3 lipca 2017, 15:49
@CrazyMe: co ty masz z upomnieniem upomnienia?!
Odpisz
3 lipca 2017, 16:02
@ufok1234: Co ty masz że upominam twoje upomnienie do upomnienia?
Odpisz
3 lipca 2017, 16:08
@CrazyMe: co ty masz z odpowiadaniem na moje odpowiedzi do komentarzy?!
Odpisz
3 lipca 2017, 16:17
@ufok1234: Nic. (niszczyciel zabawy)
Odpisz
3 lipca 2017, 21:54
@CrazyMe: *płacze*
Odpisz
4 lipca 2017, 00:36
@Jakub3k: Ta jest flaga Jugosławii
Serio, Białorusi?
Odpisz
4 lipca 2017, 02:40
czemu masz podobny nick do mojego?
Odpisz
4 lipca 2017, 08:03
@M_ateo_1: To ty masz podobny nick do mojego.
Odpisz
4 lipca 2017, 08:15
Tylko, że on był pierwszy.
Ma "1" w nicku.
Odpisz
4 lipca 2017, 08:16
Nie, gdyż ja nie mam cyferki, to znaczy, że jestem numerem 0 (co odzwierciedla moje życie) a 0 jest przed 1.
Odpisz
4 lipca 2017, 13:16
masz X a X to 10. ja jestem pierwszy ty dziesiąty
Odpisz
4 lipca 2017, 13:32
@M_ateo_1: A ty masz M to 1000 ja jestem 10 a ty jesteś 1001.
Odpisz
4 lipca 2017, 13:58
ty też masz M. czyli jesteś 1010 a ja jestem 1001 ^^
Odpisz
5 lipca 2017, 03:20
@M_ateo_1: Ale cyfrą jest duże M a nie małe.
Odpisz
7 lipca 2017, 19:34
m jest liczbą ^^
Odpisz
7 lipca 2017, 20:01
@M_ateo_1: Tylko wtedy kiedy jest duże.
Odpisz
7 lipca 2017, 21:49
tak wgl to jesteś zerem. Ciebie nie ma. nie istniejesz. a ja jestem 1. czyli lepszy.
Odpisz
8 lipca 2017, 08:27
@M_ateo_1: Przez ciebie mi smutno 😔
Odpisz
8 lipca 2017, 12:07
np bro
Odpisz
4 lipca 2017, 04:41
Kuce bedo kucać
Odpisz
4 lipca 2017, 04:37
Combo
Odpisz
3 lipca 2017, 21:47
?
Odpisz
3 lipca 2017, 23:44
Próg wejścia do sejmu to 5% a korwin miał 4,76%
Odpisz
3 lipca 2017, 23:55
@GooseApocalypsE: thx
Odpisz
3 lipca 2017, 20:35
OSTAWCIE DZIS KORWINY I ZASMUĆCIE SIĘ UPADKIEM CESARSTWA ZACHODNIORZYMSKIEGO WY HERETYCY
Odpisz
3 lipca 2017, 20:36
tak
Odpisz
3 lipca 2017, 20:48
@Ameron: Jak pisałem odstawcie dziś korwiny to nieźle kisnołem bo inspirowałem sie fragmentem poka sowe odstawcie dziś pornosy
Odpisz
3 lipca 2017, 20:51
AH ty zwyrolu słuchałeś tego....
Odpisz
3 lipca 2017, 21:17
@Ameron: I to kilka razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 lipca 2017, 21:28
tyle powiem: ✝
Odpisz
3 lipca 2017, 19:42
4k
Odpisz
3 lipca 2017, 19:35
1080 p-osłów?
Odpisz
3 lipca 2017, 11:53
Próg wyborczy jest niezgodny z konstytucją.
Odpisz
3 lipca 2017, 12:45
niby dlaczego?
Odpisz
3 lipca 2017, 19:00
da fuq ?
Odpisz
3 lipca 2017, 19:10
Lubię cię za te komentarze.
Odpisz
3 lipca 2017, 23:50
i ziemia jest płaska?
Odpisz
4 lipca 2017, 02:40
.
Odpisz
4 lipca 2017, 08:01
XD
Odpisz