Czemu musiało tak się skończyć?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2020, 22:52
Ja po obejrzeniu około 80 anime tylko raz miałem minidepresje
Odpisz
5 lipca 2017, 22:16
No Game No Life... :(
Czekam już 3 lata na drugi sezon...
Odpisz
7 lipca 2017, 10:52
@MrCharmander: Łączmy się w bólu.
Odpisz
7 lipca 2017, 14:37
@MrCharmander: ale film będzie
Odpisz
16 stycznia 2018, 00:55
@MrCharmander: również na to czekam łączmy się w bólu Ale chyba już jest film :)
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:21
@NoticeMeSenpai: Jest ale nie ma polskich napisów ani w normalnej jakości, a ja wolę poczekać na jakąś normalną jakość jeszcze 2 lub 3 miesiące niż oglądać film nakręcony z telefonu stacjonarnego.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2018, 00:58
@MrCharmander: Zgadzam się z tobą dlatego ja też czekam
Odpisz
14 czerwca 2019, 19:42
@NoticeMeSenpai: Dalej czekamy
Odpisz
12 sierpnia 2018, 09:29
The last of us
Odpisz
1 lutego 2018, 10:02
Koe no Katachi :(
Odpisz
16 stycznia 2018, 00:57
Another albo Corpse Party ;-;
Odpisz
16 stycznia 2018, 00:54
Prawie wszystkie anime dają na końcu depresję bo autorzy uwielbiają uśmiercić głównych bohaterów . radzę się przyzwyczaić jeśli chcecie zostać otaku
Odpisz
27 sierpnia 2017, 08:40
Shingeki No Kyojin T-T
(Ale i tak oglądam od początku)
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:11
@xMajeczkowax: Jakiej postaci ci najbardziej szkoda?
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:45
Marco i Annie
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:47
@xMajeczkowax: Mi Marco najbardziej T~T
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:50
Ja ogólnie jestem ciekawym przypadkiem. Z jednej strony uwielbiam Reinera, Bertholdta i Annie, a z drugiej bardzo lubiłam Marco ;-;
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:06
@xMajeczkowax: Ja uwielbiam Reinera i Marco
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:48
Właśnie skończyłam Death Note’a...
[*] Raito i Mello
Odpisz
16 lipca 2017, 07:06
Death Note T_T
Odpisz
17 lipca 2017, 15:37
@Nikt_i_tyle: Właśnie po skończeniu DN przyszedł mi do głowy ten obrazek
Przypdek?
Odpisz
5 lipca 2017, 18:23
ło panie jezu
przez zakonczenie mafii 2 serce mi peklo (zbyt bardzo sie przywiazalem do joe'a)
Odpisz
5 lipca 2017, 19:37
@jakk0p: ale on prawdopodobnie żyje
Odpisz
5 lipca 2017, 19:38
bo w 3 jest postać pod koniec która wygląda jak on
Odpisz
5 lipca 2017, 19:39
Odpisz
7 lipca 2017, 15:50
@jakk0p: walony spojler!!!
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 00:52
6 część No game no life
jedyne co mnie złamało oprócz marley i ja (czy jakoś tak, film z labradorem)
Odpisz
7 lipca 2017, 10:54
@NitroNinja: Shuvi [*]
Odpisz
7 lipca 2017, 14:36
[*] cieszę się że ktoś jeszcze czyta w polsce
Odpisz
6 lipca 2017, 22:17
Anohana! Za każdym razem jak słysze muzykę z końca to wszystko do mnie wraca. I te przechodzące ciarki. Brrr! Okropne.
Odpisz
6 lipca 2017, 22:12
Tunele😢
Odpisz
4 lipca 2017, 22:18
Monster Musume dlaczego macie tylko jeden sezon?
Odpisz
6 lipca 2017, 16:59
@jakub17: Jest jeszcze manga która do dziś wychodzi
Odpisz
6 lipca 2017, 17:01
@PanSowa12: Mam w planach.
Odpisz
6 lipca 2017, 05:19
Fullmetal Alchemist: Brotherhood ...
Odpisz
6 lipca 2017, 11:12
@kronim: ;;^;;
Odpisz
6 lipca 2017, 16:56
@kronim: Ed-ward
Odpisz