Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

30 września 2018, 15:51

To od czego są obrazki pogadajmy
kek

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2018, 20:50

tytuł jest nawiązaniem do refrenu "nie umieraj"?

Avatar Mikatrix

5 lipca 2017, 10:50

Czy to normalne że lubię gadać sam do siebie, wczoraj byłem sam w domu, a pod wieczór bolało mnie gardło?

Avatar benben7

5 lipca 2017, 11:10

@Mikatrix: Jeśli jesteś YouTuberem to "normalne", jeśli nie to skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Avatar creeper_girl

5 lipca 2017, 11:15

@Mikatrix: Też gadam do siebie :v

Avatar jacek1s

5 lipca 2017, 11:17

@Mikatrix: Też lubię czasami porozmawiać z inteligentną osobą.

Avatar xAzumiKx

5 lipca 2017, 11:23

@Mikatrix: Też tak robię, głównie dlatego że nikt inny nie chce ze mną rozmawiać.

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2017, 12:48

@Mikatrix: może to tik wokalny, też to mam

Avatar
Muzel

9 lipca 2017, 20:15

@Mikatrix: Ja w myślach i tak jakbym bloga prowadził.

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 9 lipca 2017, 20:51

@Mikatrix: jeśli nie zdarza ci się to często/bardzo często,to jest to w miarę normalne

osobiście lubię myśleć na głos

Avatar Mikatrix

9 lipca 2017, 20:53

@Pandzianikki: Cały czas myślę na głos. A jak mi się nudzi, to gadam do ludzi w mojej wyobraźni. No chyba że nie jestem sam w pokoju. Ale zazwyczaj siedzę sam w swojej norze.

Avatar Polalak

9 lipca 2017, 23:30

@Mikatrix: też czasam powiem coś do siebie

Avatar Psychopata_

10 lipca 2017, 00:02

@Mikatrix: Wiesz wtedy tak naprawdę nie mówisz do siebie, bo zawsze ktoś jest obok. Nawet gdy ty go nie dostrzegasz. Ale w tedy podświadomie czujesz jego obecność i zaczynasz z nim rozmawiać.

Avatar Mikatrix

10 lipca 2017, 00:04

@Psychopata_: Czyli gadam do tulpa. Czy to normalne?

Avatar Psychopata_

Edytowano - 10 lipca 2017, 00:29

@Mikatrix: Tak to zupełnie normalne. Ale wiesz uważaj co mówisz bo twój rozmówca też ma uczucia. Nie chcesz chyba by był smutny albo obrażony?

Avatar
Muzel

10 lipca 2017, 11:31

@Psychopata_: Ja pie**ole,po co to pisałeś?Teraz mam jakieś schizy,bo dowiedziałem się jak stworzyć tulpe.

Avatar dawidkowalski01

9 lipca 2017, 23:11

A gdyby tak zapytać wujka google zamiast pytać na jeja?

Avatar mortzmargonem

9 lipca 2017, 22:19

Nie umieraj, nie umieraj, nie umieeeraj DŻDŻOWNICO.

Avatar Nemezis_

9 lipca 2017, 20:28

jakie? czy da się zeszczelić Jedail?

Avatar kasjan132pl

5 lipca 2017, 12:22

a jakie pytanie?

Avatar
iqhawe

5 lipca 2017, 10:54

Internet

Avatar Mikatrix

5 lipca 2017, 10:49

Chodzi o orki i ich oczy?

Avatar Sessto

Edytowano - 5 lipca 2017, 10:48

najgorzej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qAzert
Dodane przez: qAzert

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka