Nie usuwaj, nie usuwaj, nie usuwaj! Admiiinie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 15:51
To od czego są obrazki pogadajmy
kek
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:50
tytuł jest nawiązaniem do refrenu "nie umieraj"?
Odpisz
5 lipca 2017, 10:50
Czy to normalne że lubię gadać sam do siebie, wczoraj byłem sam w domu, a pod wieczór bolało mnie gardło?
Odpisz
5 lipca 2017, 11:10
@Mikatrix: Jeśli jesteś YouTuberem to "normalne", jeśli nie to skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą...
Odpisz
5 lipca 2017, 11:15
@Mikatrix: Też gadam do siebie :v
Odpisz
5 lipca 2017, 11:17
@Mikatrix: Też lubię czasami porozmawiać z inteligentną osobą.
Odpisz
5 lipca 2017, 11:23
@Mikatrix: Też tak robię, głównie dlatego że nikt inny nie chce ze mną rozmawiać.
Odpisz
5 lipca 2017, 12:48
@Mikatrix: może to tik wokalny, też to mam
Odpisz
9 lipca 2017, 20:15
@Mikatrix: Ja w myślach i tak jakbym bloga prowadził.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 20:51
@Mikatrix: jeśli nie zdarza ci się to często/bardzo często,to jest to w miarę normalne
osobiście lubię myśleć na głos
Odpisz
9 lipca 2017, 20:53
@Pandzianikki: Cały czas myślę na głos. A jak mi się nudzi, to gadam do ludzi w mojej wyobraźni. No chyba że nie jestem sam w pokoju. Ale zazwyczaj siedzę sam w swojej norze.
Odpisz
9 lipca 2017, 23:30
@Mikatrix: też czasam powiem coś do siebie
Odpisz
10 lipca 2017, 00:02
@Mikatrix: Wiesz wtedy tak naprawdę nie mówisz do siebie, bo zawsze ktoś jest obok. Nawet gdy ty go nie dostrzegasz. Ale w tedy podświadomie czujesz jego obecność i zaczynasz z nim rozmawiać.
Odpisz
10 lipca 2017, 00:04
@Psychopata_: Czyli gadam do tulpa. Czy to normalne?
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 00:29
@Mikatrix: Tak to zupełnie normalne. Ale wiesz uważaj co mówisz bo twój rozmówca też ma uczucia. Nie chcesz chyba by był smutny albo obrażony?
Odpisz
10 lipca 2017, 11:31
@Psychopata_: Ja pie**ole,po co to pisałeś?Teraz mam jakieś schizy,bo dowiedziałem się jak stworzyć tulpe.
Odpisz
9 lipca 2017, 23:11
A gdyby tak zapytać wujka google zamiast pytać na jeja?
Odpisz
9 lipca 2017, 22:19
Nie umieraj, nie umieraj, nie umieeeraj DŻDŻOWNICO.
Odpisz
9 lipca 2017, 20:28
jakie? czy da się zeszczelić Jedail?
Odpisz
5 lipca 2017, 12:22
a jakie pytanie?
Odpisz
5 lipca 2017, 10:54
Internet
Odpisz
5 lipca 2017, 10:49
Chodzi o orki i ich oczy?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 10:48
najgorzej
Odpisz