Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Trzykrotny T
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2023, 18:28
znam tylko lewe dolne
Odpisz
12 lipca 2017, 12:41
Tylko gwardia! te ciołki z Space Marines może i mają ponad 3 metry, ale nie mają jaj ze stali i nie niszczą czołgów bagnetami!
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:16
@triad23: Ci z Adeptus Mechanicus to dopiero mają jaja ze stali... i to dosłownie.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:22
to fakt
ale my mamy jaja żeby wejść do gniazda tyranidów z bagnetami na Lasgun'ach
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:25
@triad23: Bóg Imperator daje strzałkę w górę dla ciebie. xD
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:28
Imperator Chroni
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:29
@triad23: Chroni. Ale ci co mieszkają w dużych miastach to mają przeje**ną pracę niewolniczą. xD
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:40
Niestety....ale taka jest cena chwały imperium
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:41
@triad23: Smutne.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:46
ale prawdziwe (In WH40k)
Odpisz
30 marca 2020, 19:22
@triad23: kolego gwardia nie szanuje swoich żołnierzy. Trafienie na front z tą armią to prawie pewna śmierć. W imię Większego Dobra
Odpisz
31 marca 2020, 12:53
@Poemon: Co, ku*wa, powiedziałeś właśnie o Bogu-Imperatorze Ludzkości, ty mały heretyku? Będę wiedział, że ukończyłem najwyższą klasę w Gwardii Imperialnej i brałem udział w licznych tajnych nalotach na Chaos i mam ponad 300 potwierdzonych zabójstw. Jestem szkolony w Broni Plazmowej i jestem najlepszym Inkwizytorem w całym Imperium. Jesteś dla mnie niczym, ale tylko kolejną szumowiną Xeno. Zmażę cię do cholery z precyzją, jakiej nigdy wcześniej nie widziałem na Terrze, zaznacz moje pieprzone słowa. Myślisz, że możesz oderwać się od powiedzenia mi, że heretyk włóczy się do mnie? Pomyśl jeszcze raz, sku*wielu. Gdy rozmawiamy, kontaktuję się z moją tajną siecią Vindicare Assasins w całym Imperium, a twoje IP jest teraz śledzone, więc lepiej przygotuj się na burzę, robale. Burza, która niszczy żałosną rzecz, którą nazywasz swoim życiem. Jesteś ku*ewsko martwy, dzieciaku. Mogę być w dowolnym miejscu i czasie, i mogę cię zabić na ponad siedemset sposobów, i to tylko gołymi rękami. Nie tylko jestem intensywnie wyszkolony w nieuzbrojonej walce, ale mam dostęp do całego arsenału Imperium Człowieka i wykorzystam go w pełnym zakresie, aby wytrzeć swój nieszczęsny tyłek z powierzchni kontynentu, ty gówno prawda . Gdybyś tylko mógł wiedzieć, jaką przeklętą retrybucję miałaby cię poniżać ta mała „sprytna” herezja, być może trzymałbyś swój pi******* język. Ale nie mogłeś, nie zrobiłeś, a teraz płacisz cenę, cholerny idioto. Będę srał na was furię, a ty w nią utopisz się. Jesteś ku*wa martwy, heretyku.
Odpisz
31 marca 2020, 18:03
@triad23: Dlatego właśnie ludzie są najbardziej zepsutą rasą ze wszystkich, nie uznającą rozwoju i postępu ,gnijącą w swoim poczuciu wyższości nad innymi rasami. Ludzie i Eldarzy z poprzedniej epoki odpowiadają za zło chaosu w całej galaktyce. To okrutna i mściwa rasa która nie zasługuje na miejsce w planie Większego Dobra. Imperator jest tylko reliktem świetności upadającego imperium. Jego kult jest ciemny tak jak chaos, tylko jego okrucieństwo ma wymiar systemowy. Chwała Ta'u'va.
Odpisz
22 czerwca 2018, 22:42
Brygada Dywizji Alba dowodzona przez nieślubną córkę Zeusa - Kunegundę. Brała udział w bitwie pod Grunwaldem w 1691, była wtedy po stronie elfów i walczyła z siłami Koalicji Terrańskiej. Przestała istnieć po inwazji ludu Cham na Azeroth w 1928r. po bitwie o Yavin
Odpisz
10 lipca 2017, 16:07
dobra tempe ch*je
Odpisz
27 maja 2018, 22:20
@CoolSceleton95: Napi***eeerdalaać!!!
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 17:01
For the gods of chaos
Khooorneeeee!
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:27
@MCAssassin: Ty heretyku! Spalić go!
Odpisz
10 lipca 2017, 20:38
Odpisz
12 lipca 2017, 12:40
@Bruva:
Odpisz
10 lipca 2017, 20:30
@pavlopavo
Odpisz
10 lipca 2017, 16:31
czy ktoś mówił umierać za imperatora?
Odpisz
10 lipca 2017, 15:06
Ja tam lubię South Park
Odpisz
10 lipca 2017, 15:07
Zamknij mordę, przecież to Reksio
Odpisz
10 lipca 2017, 15:08
Obaj jesteście poje**ni
Odpisz
10 lipca 2017, 15:09
To się leczy.
Odpisz
5 lipca 2017, 21:09
Odpisz
5 lipca 2017, 17:57
Nie wiem kto to dodał (mobilka) ale... DZIĘKUJE
Odpisz
5 lipca 2017, 16:12
Macie jakieś pytania tępe ch*je?
Odpisz
5 lipca 2017, 16:37
@ciamciol: Co byś zrobił gdyby Twoja siostra opi***alała kiełbachy kosmitom?
Odpisz
5 lipca 2017, 16:52
@Mystery26: Przebrał bym się za kosmitę
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 17:42
@Mystery26: Przebrałbym się za jego siostrę
Odpisz
5 lipca 2017, 17:04
Nie znam tych formacji.
Odpisz
5 lipca 2017, 16:57
od 2 tygodni kiedy skończyłem oglądać w głowie mam ,,napi**dalać" gdy w coś gram
Odpisz
5 lipca 2017, 16:18
"Walaszek grubasie GDZIE BOMBA!"
Odpisz