Kolejna minuta to rok świetlny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Hobby dla faceta
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2022, 11:21
za każdym razem jak słyszę że rok świetlny to miara czasu mam ochotę kogoś zabić
Odpisz
20 stycznia 2019, 23:53
Odpisz
21 lutego 2018, 23:55
Rok świetlny jednostka odległości :v
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2017, 22:39
Kto oprócz mnie uważa że Naruto na początku było fajne, bo postaci jeszcze w jakimś minimalnym stopniu przypominały ninja, a potem zupełnie się zje*ał,o bo wszyscy zamienili się w super sajan pierwszego levla.
Już łatwiej nazwać shinigami z Bleach samurajami, niż shinobi ninja.
Odpisz
6 lipca 2017, 22:59
@Mikatrix: Teraz to Burito rządzi... Boruto.
Odpisz
6 lipca 2017, 23:02
Boruto zapowiada się całkiem nieźle.
Odpisz
6 lipca 2017, 23:49
@Mikatrix: Oglądasz Fuzionka? ( dobrze to napisałam? ) I zgadzam się z tobą.
Odpisz
6 lipca 2017, 23:50
@Kanda: Nie. Bukiego.
Odpisz
7 lipca 2017, 09:23
@Mikatrix: Oke
Odpisz
8 lipca 2017, 09:21
@Mikatrix: Przyznaję. W sensie, że fabuła się rozwinęła genialnie, więc te dalsze odcinki mimo wszystko są na plusie, ale gdy chce się powtórzyć jakąś walkę to serio lepiej wziąć jedną z tych starszych, gdzie przeważała taktyka i skradanie. Ale aż tak zupełnie to się nie "zje*ał", tylko po prostu szkoda, że porzucili tę ideę ninja.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 09:56
@Mikatrix: myślałem, że tylko ja tak uważam. Dla mnie tylko początki były wyborne, zwłaszcza z polskim dubbingiem. Dla mnie ekscytacja naruto skończyła się, gdy pokonali przeciwników którzy porwali Sasuke. Potem już było naciągane.
Odpisz
8 lipca 2017, 10:00
@ALKATRAZ: Czy ty.... odpisałeś?
Odpisz
8 lipca 2017, 10:04
@ALKATRAZ: Nieważne, jestem jak zawsze opóźniony i dopiero teraz wiem ze odpisujesz. Nieważne
Odpisz
8 lipca 2017, 10:23
@ALKATRAZ: "zwłaszcza z polskim dubbingiem" - pozwolisz, że się zapytam dlaczego? Trochę mnie zdziwiłeś, przeważnie ludzie krytykują polską wersję Naruto. "Robotyczny" głos postaci, cenzura niektórych scen i te sprawy. Mam wrażenie, że najlepszy był po prostu pod względem nostalgicznym, gdy jeszcze się oglądało jak leciał w polskiej telewizji.
Odpisz
8 lipca 2017, 10:58
Polskiego dubingu nie zrecenzuję, bo obejrzałem w telewizji tylko 2-4 odcinki w wieku 7 lat. Zapamiętałem tylko tyle że:
Były ninje
Naku*wiali się wiatrem, klonami, cieniem i piaskiem
było fajne
bardzo polubiłem tego co miał na wszystko wywalone
W zeszłe wakacje przypomniało mi się że coś takiego istniało i poszukałem całości. Znalazłem tylko wersję z napisami.
Odpisz
8 lipca 2017, 19:43
@Mikatrix: Wersja z napisami lepsza. Jak dla mnie to polski dubbing kompletnie nie pasuje do postaci.
Odpisz
8 lipca 2017, 22:44
Przyznaję, nie można powiedzieć, że się zj**ało ale no troszku szkoda, że to byli "shinobi",a nie ninja
Odpisz
8 lipca 2017, 23:40
Myślę ze idea Shinobi dawała więcej możliwości na pokazanie "kogoś lepszego od Itaczke". Po prostu w pewnym momencie osiągnęli szczyt bycia ninją i skradania się po krzakach A wciąż musieli wprowadzić jakiś lepszych przeciwników. Mnie z kolei nie podoba się ta wojna z tym medrcem i nagłym odje**niem Naruto i Siusiake. Ale Madara zajebisty xD
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 14:43
@Mikatrix: Na początku gdy w naruto pojawiały się jakieś nowe techniki to było zajebiste a później jak jakiś atak nie rozpi***alał planet na kawałeczki to był ch*ja wart
Odpisz
8 lipca 2017, 08:13
Ale rok świetlny to jednostka odległości ;-;
Odpisz
8 lipca 2017, 10:01
@Grunwald1410: Miałem to napisać
Odpisz
8 lipca 2017, 13:36
ja też ;–;
Odpisz
6 lipca 2017, 23:58
Ryzykowny komentarz.
PS: Drugi!
Odpisz
7 lipca 2017, 10:52
@G0H4N: A ja ku*wa pierwszy.
Odpisz
7 lipca 2017, 07:53
O to ja
Odpisz