Kiedy pani w kawiarni pyta Cię o imię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2022, 19:31
AND MY NAME IS JOHN CENA
Odpisz
14 lipca 2017, 17:09
a można podać nick ?
Odpisz
14 lipca 2017, 17:27
@ALKATRAZ: głębokie
Odpisz
17 lipca 2017, 12:17
@ALKATRAZ: Jakie jest twoje imie?
xXx_Pu**ydEstRoyEr_xXx
Odpisz
17 lipca 2017, 12:17
ciekawe jeja cenzoruje pu ssy
Odpisz
15 lipca 2017, 03:36
najlepsze było jak w Królestwie Rohanu dwoje dzieci gada o tym że orkowie atakują wioski. wszyscy się zastanawiają co robić a Gimli jak gdyby nigdy nic pije piwo.
Odpisz
7 lipca 2017, 00:09
Gimli to jest najlepsza postać w władcy pierścieni
Odpisz
7 lipca 2017, 00:10
Osobiście wolę Elronda, ale on też jest spoko
Odpisz
7 lipca 2017, 02:17
Thorin lepszy.
Odpisz
7 lipca 2017, 02:34
Najlepszy jest Gandalf
Odpisz
14 lipca 2017, 16:01
@TheHunterMikiPL: Thorin w Władcy pierścieni ? Ciekawe.
Odpisz
14 lipca 2017, 16:18
A o pierścieniu nikt nie wspomni...
Odpisz
14 lipca 2017, 16:22
Wolę Smigola.
Odpisz
14 lipca 2017, 16:57
No a gdzie niby był!?
Odpisz
14 lipca 2017, 16:58
@TheHunterMikiPL: w hobbicie
Odpisz
14 lipca 2017, 17:11
@szeregowy_koci_mietka: Sam jesteś w hobbicie, w hobbicie, to byl ten buggins
Odpisz
14 lipca 2017, 17:23
@TheHunterMikiPL: Thorin też jak dopadła go gorączka złota i chciał to bronić za wszelką cene.To się wydarzyło w: Hobbit Bitwa pięciu armii
Odpisz
14 lipca 2017, 17:28
Ja tam wolę Golluma ale Gimli też jest spoko.
Odpisz
14 lipca 2017, 17:45
@szeregowy_koci_mietka: cicho
Odpisz
14 lipca 2017, 18:23
@TheHunterMikiPL: Brak argumentów ? Będę ci to wypominał.
Odpisz
14 lipca 2017, 18:31
idź stąd trollllu
Odpisz
14 lipca 2017, 18:33
@TheHunterMikiPL: to czemu nie idziesz?
Odpisz
14 lipca 2017, 19:31
@lorax12: Ale daliście się zbaitować
Odpisz
14 lipca 2017, 22:37
@TheHunterMikiPL: Od kiedy, to ja jestem trollem ?
Odpisz
7 lipca 2017, 04:13
@Konto Usunięte: haha aDmIn pSZeTuMacZ, ja rozumiem, że nie każdy zna angielski ale to wtedy traci sens :/
Odpisz
14 lipca 2017, 16:31
@kokosek112: wut
Odpisz
14 lipca 2017, 16:44
@Davido:
Odpisz
14 lipca 2017, 16:04
Mam urodziny, moge strzałki?
Odpisz
14 lipca 2017, 16:05
@M4K588: ok... Ile chcesz w dół?
Odpisz
14 lipca 2017, 16:15
@M4K588: EDIT (w góre)
Odpisz
14 lipca 2017, 16:17
@M4K588: w góry to ty możesz se pojechać
Odpisz
14 lipca 2017, 16:17
@M4K588: a ile masz latek?
Odpisz
14 lipca 2017, 16:23
@MrRolan: Tyle ile strzałek w górę.
Odpisz
14 lipca 2017, 17:01
Jesteście okropni.
Odpisz
14 lipca 2017, 17:16
@TheHunterMikiPL: O to chodzi. :3
Odpisz
14 lipca 2017, 21:43
@TheHunterMikiPL: a ty masz dawna
Odpisz
15 lipca 2017, 01:11
@M4K588: Fakt że miałeś wczoraj urodziny nie sprawia że możesz dostać za to strzałki w górę
Odpisz