Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Royalny

8 lipca 2017, 23:38

"Nigdy się nie nauczą"

Avatar Krzyniu

7 lipca 2017, 23:10

Nie rozumiem, wstawiam to z prośbą o wyjaśnienie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ziemniaczanka

8 lipca 2017, 20:52

@abuq1: Alkatraz odpisuje na komentarze

Avatar abuq1

8 lipca 2017, 21:44

@Ziemniaczanka: Wiem, byłem tego świadkiem, mam nawet screen'a

Avatar Ziemniaczanka

Edytowano - 7 lipca 2017, 22:50

Kanada naprawdę jest tak kulturalna i miła, czy to stereotyp lub czy to sarkazm, bo tak naprawdę to nie jest?

Avatar InexTheLemon

8 lipca 2017, 15:53

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2017, 17:37

@Ziemniaczanka: prawda, lecz oczywiście nie wszyscy są mili.

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2017, 22:50

Nie podba mi sie ten mem, ale dam 5 zeby srednia sie nie zmieniła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ziemniaczanka

Edytowano - 8 lipca 2017, 15:52

Mnie też to mnie śmieszy

Avatar kokosek112

8 lipca 2017, 16:04

gdybym słyszał tego newsa wcześniej to pewnie bym się uśmiechnął

Avatar sylwon1234

7 lipca 2017, 22:36

Lepiej by pasował FAL, bo Kanadyjskiej produkcji.

Avatar Ziemniaczanka

7 lipca 2017, 22:55

@sylwon1234: Fal ma zasięg do 600 metrów.

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2017, 23:23

@Ziemniaczanka: Z tego co pamiętam to rekord padł z M82 Barrett ale mogę się mylić

Avatar POLWIN

8 lipca 2017, 15:09

Z McMillan TAC-50.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2017, 11:56

Chyba było

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2017, 10:52

Czasami zdaje mi się, że Kanadyjczycy mają większe jaja od Amerykanów...

Avatar Shadow_Dragone

8 lipca 2017, 01:49

Kanadyjczycy niby tacy mili, a bojowników isis zabiją.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2017, 03:34

@Shadow_Dragone: Bo nie przeprosili

Avatar Mrpoker

7 lipca 2017, 22:32

A potem jak strzeli to powie
"sorka koleś"

Avatar sylwon1234

7 lipca 2017, 22:34

@Mrpoker: ,,Sorry, nic osobistego".

Avatar Kobe18

7 lipca 2017, 22:20

Chyba było

Avatar reformed

7 lipca 2017, 22:31

@Kobe18: chyba nie kolego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Typowy NPC

To musiało być męczące

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Chłodno to na pewno nie jest

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka