Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MofD21

4 lutego 2012, 12:01

To się chyba nazywa "siła przebicia" :P

Avatar Umpa94

14 kwietnia 2011, 18:33

@macilka: A oni byli naszą rodziną,że mamy po nich płakać?!?!

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2010, 08:18

Zgadzam się z Mlashkaczem ... Jesteście Żałośni pf ....

Avatar paola114

12 kwietnia 2010, 19:44

he he widac że to spycijalnie wsadzone ale opis git 4/5

Avatar Mlashkacz

12 kwietnia 2010, 16:00

Serio, żal mi Was... TO FOTOMONTARZ!
Przyjrzyjcie się dziurze!
Jest pod złym kątem w stosunku do sufitu.
Pikachu, ty pewnie sie podniecałeś, jak obejrzałeś Godzillę w pierwotnej wersji i te płomienie :P




[*]REST IN PIECES [*]

Avatar DeaDe

11 kwietnia 2010, 16:25

5/5

Avatar Orokana

10 kwietnia 2010, 22:51

Takie sobie 3/5

Avatar chupacabra001

10 kwietnia 2010, 21:54

Adel, czemu piszesz 2 razy tom samo?

Avatar adel97

10 kwietnia 2010, 19:31

Właśnie jesteśmy światkami jednej z największych tragedii polski.O tym mogą pisać w podręcznikach do historii za 50 lat!!Nie pomyśleliście o tym?

Avatar Umpa94

10 kwietnia 2010, 18:45

92 nie 132.Szczere wyrazy szacunku dla ofiar

Avatar rafl10

10 kwietnia 2010, 17:31

po co oni przez cały dzień w wiadomościach pokazują? Wiem, że to ważne, ale bez przesady. Poza tym, aż 7 dni żałoby?
Do chupacabra:
To był normalny prezydent. Kogo masz na myśli w swoim komentarzu?

Avatar chupacabra001

10 kwietnia 2010, 15:21

Przynajmniej normalnego prezydenta będziemy mieli...

Avatar macilka

10 kwietnia 2010, 15:11

kubols - serca nie masz? ;((

[*] Niech spoczywają w pokoju [*]

Avatar Kabub

10 kwietnia 2010, 15:00

kubols - ' jak to niech se nie żyje???!!! To jest największa tragedia Polski :O

Avatar krystianek455

10 kwietnia 2010, 14:00

[*]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka