Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2012, 12:01
To się chyba nazywa "siła przebicia" :P
Odpisz
14 kwietnia 2011, 18:33
@macilka: A oni byli naszą rodziną,że mamy po nich płakać?!?!
Odpisz
25 kwietnia 2010, 08:18
Zgadzam się z Mlashkaczem ... Jesteście Żałośni pf ....
Odpisz
12 kwietnia 2010, 19:44
he he widac że to spycijalnie wsadzone ale opis git 4/5
Odpisz
12 kwietnia 2010, 16:00
Serio, żal mi Was... TO FOTOMONTARZ!
Przyjrzyjcie się dziurze!
Jest pod złym kątem w stosunku do sufitu.
Pikachu, ty pewnie sie podniecałeś, jak obejrzałeś Godzillę w pierwotnej wersji i te płomienie :P
[*]REST IN PIECES [*]
Odpisz
11 kwietnia 2010, 16:25
5/5
Odpisz
10 kwietnia 2010, 22:51
Takie sobie 3/5
Odpisz
10 kwietnia 2010, 21:54
Adel, czemu piszesz 2 razy tom samo?
Odpisz
10 kwietnia 2010, 19:31
Właśnie jesteśmy światkami jednej z największych tragedii polski.O tym mogą pisać w podręcznikach do historii za 50 lat!!Nie pomyśleliście o tym?
Odpisz
10 kwietnia 2010, 18:45
92 nie 132.Szczere wyrazy szacunku dla ofiar
Odpisz
10 kwietnia 2010, 17:31
po co oni przez cały dzień w wiadomościach pokazują? Wiem, że to ważne, ale bez przesady. Poza tym, aż 7 dni żałoby?
Do chupacabra:
To był normalny prezydent. Kogo masz na myśli w swoim komentarzu?
Odpisz
10 kwietnia 2010, 15:21
Przynajmniej normalnego prezydenta będziemy mieli...
Odpisz
10 kwietnia 2010, 15:11
kubols - serca nie masz? ;((
[*] Niech spoczywają w pokoju [*]
Odpisz
10 kwietnia 2010, 15:00
kubols - ' jak to niech se nie żyje???!!! To jest największa tragedia Polski :O
Odpisz
10 kwietnia 2010, 14:00
[*]
Odpisz