Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hentai_master

21 września 2017, 10:55

co wy ku*wa chcecie od tego yasuo ?

Avatar BaDinGa_Boy

Edytowano - 1 października 2017, 14:41

@hentai_master: Niezbalansowana, niegrywalna postać, która jest najczęściej banowana. Jeśli się nafeeduje wystarczy zrobić proste combo i rozwalić wszystkich, natomiast jeśli nie jest nafeedowany gówno może zrobić.

Avatar BylSobieMotyl

10 lipca 2017, 20:29

Ja mainuje Ekko a wy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Modern_Asassin

11 lipca 2017, 17:49

@BylSobieMotyl: Xerath 6lvl maestry i 141,742 punktów

Avatar Sebzer

12 lipca 2017, 10:47

@Pitrekkk: > *Wszystkie itwmy agresywne do walki* poza jakimiś wyjątkami.
> *support*
wybierz jedno.

Avatar szymon115

12 lipca 2017, 01:04

Yasuo bedzie miał reworka :v

Avatar zjarany_misiek

11 lipca 2017, 18:02

Ja Nocturna mainuje ewentualnie Zed'a czy innego Teemo

Avatar Pitrekkk

9 lipca 2017, 23:09

Albo riven czy inny zed.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Modern_Asassin

11 lipca 2017, 16:58

@Pitrekkk: uniknięcie E nie sprawia że ten chempion umiera . A jego zasięg sprawia że bez problemu obijesz takiego adc spod wieży lub ultem na 3 poziome z mida w adc na bocie 3,4 pociski trafione i adc takie jak ashe jest martwy . i tak jest on nie moblilny .

Avatar Modern_Asassin

11 lipca 2017, 17:34

@Modern_Asassin: "Jako Adc unikniesz E i jest martwy" dosyć trudno to uniknąć ale można chybić i Xerath nie od razu jest martwy Ashe z q do 6/10 hp obijesz jak nie ma nic na odporność na magie . Jako xerath możesz nawet przez ścianę bić . 11/0/4 grając na Ahri a adc Jinx na 2 Q miałem w tej grze . I nie porównuje Xeratha do Zeda bo Zed wygra na 1vs1 bo ma dużo skoków i ulta który sprawia że jest nie do zabicia . Napisałem , że Zed to nie jedyna postać która zapije papierki na kombo .(Poprawiona wersja nie czytaj poprzedniej )

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2017, 00:35

W sumie to łatwo ograć yasuo. tymbardziej że to nie jest noobchamp i typowe 0/11 projecty co mecz płaczą na ,,1v2" to izi a gorzej jest jak trafisz na takiego z mózgiem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Pitrekkk

11 lipca 2017, 10:07

@MasterBeniz: Nieskończonone stackowanie AP. Robisz build pod tanka a i tak oneshotujesz wszystko. Riot games.

Avatar Shadow_blade

11 lipca 2017, 10:10

@Pitrekkk: "Balans"

Avatar dawidkowalski01

11 lipca 2017, 01:34

Uwielbiam spotykać Yasuo na topie jak gram panią z mojego avka :))

Avatar MasterBeniz

11 lipca 2017, 00:43

Strategia podczas gry Yasuo:
1. Farmisz
2. Gdy masz 2 itemki uderzasz głową w klawiature i robisz pentakilla.
Proste co nie?

Avatar InexTheLemon

11 lipca 2017, 00:52

@MasterBeniz: Shadow dancer, infinity blade, bloodthirster, jakieś buty to 4 itemy

Avatar benben7

9 lipca 2017, 21:48

i co w związku z tym?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar GragasMrocznejGwiazdy

10 lipca 2017, 21:09

@kokosek112: moja rada na Golda to galio jg :> u mnie 87% winrate. polecam, Magda gessler

Avatar InexTheLemon

10 lipca 2017, 22:32

@Sebzer: osobiście nie wydaje mi się żebyś zed był bardzo mocny, ostatnio riven na midzie jednego ogralem i to dość mocno

Avatar coolskeleton95

9 lipca 2017, 21:56

Kto to Yasuo?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar kokosek112

Edytowano - 10 lipca 2017, 20:52

@hiimcatking: blok skillshotów, agresywne dashe,jak dla mnie podobny styl gry
P.S. mam 2 albo 3 gry na yas i to dla beki, a moja opinia jest taka i tyle. Ja raczej gram twitchem.

Avatar kokosek112

10 lipca 2017, 20:54

@InexTheLemon: niby dlaczego na nie zasługiwałem?

Avatar Frogimen

10 lipca 2017, 20:32

5 bo je**ć tą rakową grę i jej dysbalans!

Avatar Goryl398

9 lipca 2017, 23:49

Ale małpy to ty szanuj. Tam powinien być śmietnik.

Avatar Goryl398

9 lipca 2017, 23:49

@Goryl398: trashsuo.

Avatar Sebzer

Edytowano - 9 lipca 2017, 23:23

ku*wa: ,,lvl 7 main yasuo with skin let me mid noobs im pro i cerry this" 1/900/0 ku*wa.

Avatar Zygarde

9 lipca 2017, 22:04

Śmiechłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Szybki jak błyskawica

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

A, okej

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka