Najwidoczniej logika u Ubisoft umarła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 18:33
Ja nie wiem jakim cudem ubisoft jeszcze istnieje
Odpisz
12 lipca 2017, 18:09
Ubisoft ma jakieś serwery? Myślałem, że to tylko legenda
Odpisz
12 lipca 2017, 16:11
Co to są serwery?
Odpisz
12 lipca 2017, 16:51
@Slenderowiec2012: Serwer – program świadczący usługi na rzecz innych programów, zazwyczaj korzystających z innych komputerów połączonych w sieć.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 16:51
@Slenderowiec2012: Też pracujesz w Ubi?
Odpisz
12 lipca 2017, 17:29
@marcel22205: może...
Odpisz
12 lipca 2017, 17:26
Ach ten ubisoft
Odpisz
10 lipca 2017, 00:10
O co znowu poszło? |_______|
Odpisz
10 lipca 2017, 00:16
@Jeja4FunPL: .
Odpisz
10 lipca 2017, 00:26
.˙°○●◎©®※←wszystkie taktyczne kropki
Odpisz
10 lipca 2017, 00:36
@GKczol: .
Odpisz
10 lipca 2017, 01:01
@GKczol: ø
Odpisz
10 lipca 2017, 01:04
@Jeja4FunPL: To co zwykle
Odpisz
10 lipca 2017, 01:15
@Jeja4FunPL: Pewnie chodzi o Rainbow six siege
Odpisz
10 lipca 2017, 01:38
@EmielRegis: Czyli jak zawsze.
Odpisz