Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 13:48
czy to jest ciasto z mięsem?
Odpisz
12 lipca 2017, 23:19
Nie będziesz musiała przechodzić na diete, jeśli ku*wa nie będziesz wpi***alała na wskutek tego stając sie pasztetem.
Odpisz
13 lipca 2017, 09:29
@Hestio: albo jeśli zaczniesz uprawiać jakiś sport. Np. Bieganie, skakanie na skakance
Odpisz
13 lipca 2017, 12:08
przysiady :>
Odpisz
14 lipca 2017, 07:24
seks to też sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 lipca 2017, 11:53
@MCAssassin: no nie za bardzo dla pasztetów
Odpisz
14 lipca 2017, 14:41
@Hestio: No niby nie. Ale w innych przypadkach przysiady.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 20:53
@MCAssassin: w innych przypadkach jak najbardziej. Chociaż mi się wydaje, że dużo wymagamy od dziewczyn "róbcie przysiady itd", a sami nic nie robimy i jesteśmy troche grubi.
Odpisz
15 lipca 2017, 07:40
@Hestio: Mnie to nie dotyczy ja jestem szkieletem :/
Odpisz
15 lipca 2017, 12:05
@MCAssassin: ja taki niby afrykanin, niby chudy, niby gruby.
Odpisz
12 lipca 2017, 22:52
Jak ja stawiam sobie cel że będę się kontrolował i czegoś nie robił to najczęściej nawet jednego dnia nie wytrzymuję, to nie dla mnie.
Odpisz
12 lipca 2017, 23:13
mam tak z fapaniem
Odpisz
13 lipca 2017, 10:56
Ja też, oraz między innymi właśnie z dietą.
Odpisz
13 lipca 2017, 11:01
ile masz lat?
Odpisz
13 lipca 2017, 15:28
@Miguelp: 15, a co?
Odpisz
13 lipca 2017, 15:33
lekarz kazal przejsc na diete?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 16:02
@Miguelp: Nie, ale moim zdaniem jestem gruby i jem niezdrowo
Odpisz
13 lipca 2017, 16:12
poki lekarz cie nie karze to nie przejodz na diete przed 21 rokiem zycia
Odpisz
13 lipca 2017, 16:40
@Miguelp: No raczej chodziło mi o coś bardziej w stylu żeby jeść dużo a zdrowo bo mam niedowagę ale nie czuję się najlepiej niż jakaś ścisła dieta. I czemu nie przechodzić na dietę wcześniej?
Odpisz
13 lipca 2017, 17:12
bo w okresie wzrostu potrzebujesz mnostwo budulca i energii
a schudnac zdarzysz jesli tragedii nie ma
Odpisz
13 lipca 2017, 19:21
@Miguelp: Chodziło mi bardziej o zmianę stylu żywienia na zdrowszy.
Odpisz
13 lipca 2017, 19:53
to po co takie ostre slowa jak dieta
Odpisz
14 lipca 2017, 00:15
@Miguelp: Nie wiem, może po prostu głupi jestem
Odpisz
14 lipca 2017, 00:27
oh
Odpisz
14 lipca 2017, 09:44
@Miguelp: dieta to po prostu sposób odżywiania, nie musi być nawet zdrowa.
Odpisz
14 lipca 2017, 09:48
@NightFox: tak
dieta to tez wynagrodzenie polityka w starozytnej grecji
ale jednak wszyscy wiemy co zwykle sie pod tym slowem rozumie
Odpisz
14 lipca 2017, 10:20
@Miguelp: No nie wiem, wydaje mi się większość rozumie to jako zdrowe odżywianie a nie jakieś niebezpieczne głodzenie się
Odpisz
14 lipca 2017, 10:36
@NightFox: wiekszosc rozumie to jako ograniczenie spozywania pokarmu
Odpisz
14 lipca 2017, 12:01
@Miguelp: W takim układzie rozumie to błędnie. Ja na przykład od pewnego czasu mam dietę na przybranie masy i jeszcze nigdy nie wpychałem w siebie tyle jedzenia, które jest też zdrowsze niż kiedyś.
Odpisz
14 lipca 2017, 12:36
@monho25: slowa maja rozne definicje w zaleznosci od stylu jezykowego
nie ma co sie o to klocic
Odpisz
14 lipca 2017, 06:25
To spróbuj przestać się masturbować.
Odpisz
13 lipca 2017, 00:48
Było
Odpisz
12 lipca 2017, 22:59
kiedy odstawiasz sobie jedzenie na później a jak przychodzi co do czego to wpi***ala się wszystko od razu
Odpisz