Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2017, 09:41
albo Shape of you ;_; nienawidzę tej piosenki ;_;
Odpisz
14 lipca 2017, 12:14
@Xenomorph_Master: Ja też. A jak kuzyn mi mówi "piosenka jak piosenka..." to mam ochotę go zaje**ć...
Odpisz
14 lipca 2017, 13:35
@Xenomorph_Master: Kiedy ludzie płaczą na stare piosenki że są ukryte podteksty, a jak w tej piosence jest wyraźny podtekst to wszyscy mają to w dupie :)
Odpisz
14 lipca 2017, 15:29
@ChickenEatsRainbows: ja nie.
Odpisz
14 lipca 2017, 15:41
@Xenomorph_Master: To jesteś jednym z tych cywilizowanych ludzi.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 09:40
@Xenomorph_Master: Albo nowoczesna wersja jakiejś starej piosenki.
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:03
O KU*WA PACHOŁEK!
Odpisz
14 lipca 2017, 12:39
ja tam tego w radiu ani razu nie słyszałem
Odpisz
14 lipca 2017, 15:47
@terminator5: ro chyba radia Piekary słuchasz XD
Odpisz
14 lipca 2017, 23:08
@Skipaxa: skąd wiesz że jestem z piekar?
Odpisz
30 lipca 2017, 07:07
@terminator5: Rozmawiasz z wróżbitą XDDD
Odpisz
30 lipca 2017, 10:13
@Skipaxa: yay, koniec bana na komentarze
Odpisz
14 lipca 2017, 23:33
Odpisz
14 lipca 2017, 18:28
O ten pan
Odpisz
14 lipca 2017, 17:36
Wreszcie znalazłam mem,który odzwierciedla moje uczucia.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 11:34
Dziewięć miliardów dziewięćsetdziewiędziesiątdziewięć milionów dziewięćsetdziewiędziesiątdziewięć tysięcy dziewięćsetdziewiędziesiątdziewięć
Odpisz
14 lipca 2017, 12:14
@KaniaS: Tak
Odpisz
14 lipca 2017, 11:57
Despacito to fajna piosenka
Odpisz
14 lipca 2017, 14:55
Może byłaby fajna, gdyby każdy tego gówna nie śpiewał/puszczał.
Odpisz
14 lipca 2017, 11:57
De-stop-cito
Odpisz
13 lipca 2017, 02:08
♪sta-re-sito
Odpisz
14 lipca 2017, 11:25
@Princess_Unattainable: Wie-śka-tico
Odpisz
14 lipca 2017, 11:49
@Princess_Unattainable: dziadzia rzym
Odpisz
13 lipca 2017, 09:52
Dlatego nie słucham radia
Odpisz
14 lipca 2017, 11:23
Ja słucham Antyradia
Odpisz
14 lipca 2017, 10:45
despacito twoja stara to buritto
Odpisz
14 lipca 2017, 10:14
Pyramid head czy to ty?
Odpisz
13 lipca 2017, 23:06
Coś mnie ominęło? Ni razu tego nie słyszałem.
Odpisz
14 lipca 2017, 09:28
@GalenMarek: Youtube-despacito-loop aż nie będziesz chciał ukrzyżować twórców
Odpisz
14 lipca 2017, 08:56
DEEEEESPAAAAAAAACITO
Odpisz