Są pewne koncepcje, o których największych fizjologom się nie śniło!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2017, 22:09
De - spa - cito!
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 22:10
@tomek123321: wie-dzia-łem że ktoś to na-pi-sze cito
Odpisz
13 lipca 2017, 22:12
@benben7: Nie-mo-ge-sie-od-te-go-u-wol-nic-mó-zg-mi-zry-ło!
Odpisz
13 lipca 2017, 22:15
@tomek123321: o nie
Odpisz
13 lipca 2017, 22:15
@tomek123321: jest na to tylko jeden sposób
Odpisz
13 lipca 2017, 22:17
@benben7: hardbas
Odpisz
13 lipca 2017, 22:20
@tomek123321: musisz wybić sobie to despacito z głowy inną piosenką
Odpisz
13 lipca 2017, 22:28
@benben7: polecam:
Twenty One Pilots
Imagine Dragons
City of Mirros
Odpisz
13 lipca 2017, 22:36
@kokosek112: albo Coldplay
Odpisz
13 lipca 2017, 22:37
@tomek123321: Dirty Dike
Odpisz
13 lipca 2017, 22:37
@tomek123321: Ta piosenka ssie
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 01:23
@Sushinator: i to motzno
Odpisz
14 lipca 2017, 07:13
@Ceejtun: kto mi dał w dół? da fuq?
Odpisz
14 lipca 2017, 11:45
@Sushinator: Dobrze wiem że ssie ale nie da się tak po prostu wyrzucić tego z głowy.
Odpisz
18 lipca 2017, 17:51
@benben7: albo poka sowę :>
Odpisz
18 lipca 2017, 19:01
@benben7: ok. To polecam CHEEEEKIEEEE BREEKIEEE
Odpisz
18 lipca 2017, 20:37
@tomek123321: Ten uczuć kiedy twój komentarz ma zrównoważoną liczbę strzałek.
Odpisz
18 lipca 2017, 20:40
O kurde rzeczywiście.
Odpisz
18 lipca 2017, 23:38
@tomek123321: Polecam ReTo xdd
Odpisz
1 czerwca 2018, 12:43
@Sp1zg4nY: I'm blue
Odpisz
13 lipca 2017, 22:23
O nie, symbol anarcho-kapitalizmu. Gdzie jest jakaś dyskusja? Najlepiej z Pensetą?
Odpisz
19 lipca 2017, 10:07
@Monnx: Pinseta będzie miał bul tuby.
Odpisz
19 lipca 2017, 00:53
ameno, dori me AMENOOOOOOO
Odpisz