Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Dwa oblicza
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 11:42
chodzi o ń
Odpisz
Edytowano - 7 października 2018, 04:05
Co to cyrylica?
Odpisz
4 czerwca 2019, 21:23
@pawlikok: coś
Odpisz
9 września 2019, 10:36
@pawlikok: ruski alfabet
Odpisz
9 września 2019, 21:21
@Suvallez: Wiem już, patrz na datę 😂 Ale dzięki
Odpisz
10 września 2019, 06:11
@pawlikok: o ku*wa. Serio nie zauważyłem
Odpisz
22 września 2020, 15:12
@Suvallez: bywa
Odpisz
6 maja 2021, 14:39
@pawlikok: EMOTKI
Odpisz
6 maja 2021, 23:56
@SansGranie69: ok
Odpisz
7 maja 2021, 06:45
@Rollecoster0: nie ciebie odkopywałem ale ok
Odpisz
18 lipca 2017, 13:11
W sensie `n ?
Odpisz
18 lipca 2017, 17:27
@gulasz88: To ň
Odpisz
18 lipca 2017, 20:22
@Abbei_The_Toy_Maker: ñ
Odpisz
16 października 2017, 19:29
n_
Odpisz
18 lipca 2017, 17:36
Naprawdę nie wiem w czym problem...
Odpisz
18 lipca 2017, 19:44
@Diego_Island: To jest klawiatura Microsoftu na Androidzie?
Odpisz
18 lipca 2017, 20:22
wtf
Odpisz
18 lipca 2017, 20:45
klawiatura na Windows 10 Mobile
Odpisz
18 lipca 2017, 20:57
@Diego_Island: Hm, mam Windows 10 Mobile i nie wiedziałem że można zmienić czcionkę xD A Microsoft wypuścił bardzo podobną klawiaturę na Androidzie więc dlatego pytam
Odpisz
19 lipca 2017, 00:17
@Diego_Island: dlaczego jestspam krzynio-podobnymi???
Odpisz
19 lipca 2017, 07:49
@fullfun: Taka moda na jeja
Odpisz
19 lipca 2017, 09:47
@Diego_Island: ale z was m@rciny
Odpisz
18 lipca 2017, 22:55
Odpisz
18 lipca 2017, 17:42
Tak się nie robi
Odpisz
18 lipca 2017, 12:51
Chodzi o й (j)?
Odpisz
18 lipca 2017, 12:53
@Davido: chodzi o polskie
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 12:55
@ReptilianJan: aha
Odpisz
18 lipca 2017, 17:22
@Davido: czyli ñ
Odpisz
18 lipca 2017, 14:00
Czemu nie wpisze w google?
Odpisz
18 lipca 2017, 12:50
A nie może zmienić?
Odpisz
18 lipca 2017, 12:55
@SzyMONECKI009: raczej chodzi o to, że ta koleżanka ma na przyciskach ma litery z cyrylicy
Odpisz
18 lipca 2017, 13:37
Nie, bo te klawiatury są z dwoma przyciskami
Odpisz
18 lipca 2017, 13:45
@SzyMONECKI009: w takim razie mój błąd
Odpisz
18 lipca 2017, 12:54
co za zuo
Odpisz
18 lipca 2017, 12:51
Ty zły
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 12:51
Ja wczoraj koledze mangozjebowi obraziłem waifu i sie wku*wił
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 13:02
jedyna prawilna waifu to speedwagon
Odpisz
18 lipca 2017, 13:06
@menouto: Potwierdzam.
Odpisz
18 lipca 2017, 17:24
@menouto:
Odpisz