Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AnonimowaOsoba

7 września 2019, 11:28

Mój ulubiony Quest xD

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 00:26

Najlepsza misja ever <3

Avatar EmielRegis

17 lipca 2017, 04:29

Eskel ty pijaku...

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 11:39

@EmielRegis: W drugiej części pijacka misja też była fajna.

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

17 lipca 2017, 06:59

-Straż!
-Ekscelencji papieru trzeba?
-Nie, baranie Loża! Loża mnie dopadła!

Avatar Cratchit

16 lipca 2017, 22:56

Avatar FoxyFox

16 lipca 2017, 23:49

@Cratchit: why not?

Avatar HuboX600

14 lipca 2017, 17:38

Wow, Eskel wyszedł idealnie.

Avatar Kuziemek

16 lipca 2017, 23:28

@HuboX600: Lambert trochę jak taki Żyduch :p

Avatar KiaMao

16 lipca 2017, 23:35

@Kuziemek: Jebłam xD

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 22:48

Ta/ten z prawej wygląda jak ta brzydka siostra Kopciuszka ze Shreka :O

Avatar Frutti56

16 lipca 2017, 22:41

Geralt robił cosplay Yenefer zanim to było modne

Avatar MrRolan

14 lipca 2017, 17:33

To może po partyjce gwinta pójdziemy zdobywać jaskinie?

Avatar maxiu1244

14 lipca 2017, 18:47

@MrRolan: a może groty nestle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar EmielRegis

16 lipca 2017, 21:01

@maxiu1244: Jak zdobywać ciemne i mokre jaskinie to tylko w passiflorze :)

Avatar kokosek112

16 lipca 2017, 21:03

@MrRolan: w 1ce byla na poczatku fajna akcja w jaskini...
Gdy przechodzilem 1ke to chcialem sie wtedy dowiedziec wiecej o Abigail, jakis pie**ol jej wersji itd. wiec wcisnołem opcje dialogową
-moglibyśmy sie najpierw lepiej poznać
nie tego oczekiwałem, ale zawiedziony nie byłem (lenny)

Avatar GalenMarek

16 lipca 2017, 22:14

@kokosek112: Końcówka 1'szego aktu, gdzie Abigail chowa się w jaskini przed Wielebnym i resztą tej hołoty, co?

Avatar kokosek112

16 lipca 2017, 22:37

Avatar KingsMax

16 lipca 2017, 22:16

Loża mnie znalazła!!!

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 21:09

Przez chwilkę myślałem, że to gra.
Nieźle.

Avatar Demon_123

16 lipca 2017, 21:26

To nie jest gra ????

Avatar TheTemplar

16 lipca 2017, 21:32

@Demon_123: Nope.

Avatar RpLay

14 lipca 2017, 18:06

Yennefer, Keira i Triss

Avatar kosmiczny_kamien

14 lipca 2017, 17:56

O ku*wa, to czarodziejki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pilne

Płać pan

Lekko nie będzie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka