Gdybym był złym kolesiem w filmie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Chłodno to na pewno nie jest
Nwm co ze mną nie tak
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2021, 22:58
A bohater rozbraja przy 4 sekundach
Odpisz
20 lipca 2017, 13:20
A ja przeniosłabym się w czasie i doprowadziła do tego, aby memy nigdy nie powstały.
Odpisz
23 lipca 2017, 11:08
@Crinzey: Zuo! ;<
Odpisz
28 sierpnia 2021, 22:59
@Crinzey: teraz to nabiera więcej sensu, wejdź do poczekalni
Odpisz
16 lipca 2017, 11:27
czekam na film w którym główny bohater umiera w najmniej oczekiwanym momencie i film się kończy
Odpisz
18 lipca 2017, 21:06
.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:54
Albo niekoniecznie się kończy, tylko historia jest potem prowadzona z innej perspektywy.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:56
A ktoś to zaspoileruje
Odpisz
18 lipca 2017, 22:27
I napisy przez resztę filmu.
Odpisz
18 lipca 2017, 23:00
*szybka odpowiedź*
Jest film w którym główny bohater umiera w połowie filmu. Niestety nie pamiętam tytułu :L
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2017, 11:22
@Jestem_tu_Nowa: poszukaj pls
Odpisz
19 lipca 2017, 11:41
Kłopot w tym że to Japońdki film z 2001 i jeszcze nie doczekał się tłumaczenia ani napisów, ale tytułu nie pamiętam :L
Odpisz
19 lipca 2017, 16:36
Jest taki motyw w Pulp Fiction kiedy ginie Vincent
Odpisz
16 lipca 2017, 00:22
Ale jakbyś uciekł?
Odpisz
16 lipca 2017, 00:23
@EmielRegis: Chyba, że bomba byłaby zdalnie odpalana, to rozumiem.
Odpisz
16 lipca 2017, 00:23
@EmielRegis: Nieważne obrazek 1 (3) zaraz zniknie
Odpisz
16 lipca 2017, 00:24
@EmielRegis: bo zazwyczaj bomba jest rozbrajana w ostatnich sekundach.
Odpisz
16 lipca 2017, 00:25
W niektórych filmach pokazują jak mija pare sekund po podłożeniu bomby.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 00:26
@EmielRegis: Tak propo czemu taki wampir jak ty intetesuje się bombami? Nie to uniwersum kolego :D
Odpisz
16 lipca 2017, 00:28
Jestem multi-uniwersalny jeśli istnieje takie wyrażenie, interesuję się uniwersum wiedźmina, Lotra, gwiezdnych wojen, oraz kilkoma innymi.
Odpisz
16 lipca 2017, 00:46
@EmielRegis: Ale najbardziej utożsamiasz się z Regisem, dalej robisz te "napary" (nie pamiętam jak to się nazywało ale pamiętasz chyba jak wiedźmin poznał Regisa)
Odpisz
16 lipca 2017, 00:48
No bo po prostu Regis to moja ulubiona postać
Odpisz
16 lipca 2017, 00:57
@EmielRegis: Moja też ;_; uwielbiałem te momenty jak Regis ratował Geralta i chyba tylko dla niego przeczytam całą serie jeszcze raz (no może nie całą, nie moge się zebrać do ostatniej części opowiadającej historie ślubi Geralta i Yenefer).
Raczej doszedłeś do końcowego momentu histori Regisa (na wszelki wypadek nie spojleruje) i myśle czy skoro to wampier który pogrzebany z głową osobno zakopaną może powrócić to czy po tamtym starciu też sie wyliże? (sorka nie myśle co pisze 1 w nocy)
Odpisz
16 lipca 2017, 00:59
Raczej się wyliże, jest prawie niezniszczalny.
Odpisz
16 lipca 2017, 01:07
@EmielRegis: WIEDZMIN SPOJLER ALERT
.
.
.
.
Ale wiesz została z niego kupka popiołu a został zlikwidowany przez specjalną broń (albo narzędzie nie pamiętam dawno czytałem wieśka) na wampiry
Btw co do gier wiedzmin nie wiadomo czy powstanie 4 część ale.fajną alternatywą była by wersja z Regisem który dzięki temu że jest wampirem się odrodził po setkach lat.
Odpisz
16 lipca 2017, 01:10
Jakaś gra z uniwersum wiedźmina pewnie powstanie, ale raczej nie z Regisem bo jest prawie nieśmiertelny, chyba, że pociągnęło by się wątek wampirów które chcą go zabić lub z otwarciem się portalu do ich macierzystego świata.
Odpisz
16 lipca 2017, 01:23
@EmielRegis: Ten pomysł też jest spoko tylko że... szansa na to jest tak mała że raczej nie :(
Ważne że wiedzmin 4 to raczej pewniak tylko nie z geraltem.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 01:26
@EmielRegis: Co do wampirów chcę się pochwalić jak w grze miałem za zadanie zabić ekkime tylko że znowu robiłem to o 4 w nocy i nie kapłem się że jest o 20 poziomów silniejsza odemnie, zauważyłem że umieram na jeden cios i po godzinie zabiłem tego wampira spamując znaku queen (tarczy).
Odpisz
16 lipca 2017, 01:31
Gratuluję, ja tak walczyłem z Olgierdem, miałem jakieś 14 leveli mniej, ale musiałem go pokonać bo zapomniałem zrobić sejwa przed walką.
Odpisz
16 lipca 2017, 01:37
@EmielRegis: W twoim miejscu bym wczytał jakiegokolwiek save, wyjątkiem jestem ja o 4 w nocy, w ogóle nie ogarniam co sie dzieje tylko rushuje na przód, ide coś zagrać bo w tych porach robie poje**ne rzeczy wczoraj w na trusnym poziomie już rankingowym w brawlhalli zabiłem 3 razy typa w 40 sekund nwm co odwaliłem ale dobrze odwaliłem.
Odpisz
16 lipca 2017, 01:39
Ta, ale sejw był jeszcze sprzed rozpoczęcia serc z kamienia, byłbym kilka godzin do tyłu.
Odpisz
16 lipca 2017, 07:35
@EmielRegis: tu chodzi o to, ze byłaby nastawiona na przypuscmy 3:00 ale wybucha jak jest 0:02
Odpisz
18 lipca 2017, 21:13
w wiedźminie (grze) Regis pojawia się, z świetną historią
wpisz #1 aby dowiedziec się więcej
wpisz #2 aby zamówić kebsa
wpisz #3 aby zobaczyć brzuch henzej
wpisz #4 aby wykupić nową oferte jeja premium©
wpisz #5 aby wyjść
Odpisz
18 lipca 2017, 21:30
@kokosek112: #4
Odpisz
18 lipca 2017, 23:37
@kokosek112: #3
Odpisz
18 lipca 2017, 23:38
@nzbn9jo: CHODZILO O #2!!
Odpisz
18 lipca 2017, 23:39
@nzbn9jo: wyszukaj obrazek "zemsta jest słodka" i zajrzyj w komentarze
Odpisz
19 lipca 2017, 00:04
@kokosek112: no nieźle (lenny)
Odpisz
19 lipca 2017, 09:39
@Angel_Kubixarius:
Odpisz
19 lipca 2017, 10:13
@Slenderowiec2012: co to ma być?
Odpisz
19 lipca 2017, 11:32
@kokosek112: To jest w jakimś dlc?
Jak tak to zaczynam zbierać na nie.
Odpisz
19 lipca 2017, 14:35
tak w "krew i wino"
Odpisz
16 lipca 2017, 00:25
Są pewne zasady które oddzielają tego złego od dupka. Tak po prostu nie wolno.
Odpisz
18 lipca 2017, 23:57
@xAzumiKx: co to za wysyp krzynio-podobnych?
Odpisz
19 lipca 2017, 04:59
@fullfun: Nowa moda na jeja.
Odpisz
19 lipca 2017, 07:45
@xAzumiKx: noszku*w@j@pie**olecozam@arcinyzwas
Odpisz
19 lipca 2017, 04:50
Trochę jak w pociągu z Golden Eye.
Odpisz
19 lipca 2017, 00:41
a ja na czujnik gimbusow
Odpisz
18 lipca 2017, 23:03
wtedy ty byś zginął...
Odpisz
18 lipca 2017, 22:26
Wcale nie musisz być złym kolesiem w filmie żeby to zrobić. Możesz być złym kolesiem w prawdziwym życiu i to zrobić
Odpisz
18 lipca 2017, 21:07
Logika złych w grach: Wiedz że wróg jest już w bazie... USTAW CZAS DO WYBUCHU NA 20 MINUT!
Odpisz
16 lipca 2017, 10:26
BOMBA USTAWIONA NA 0.02 BOHATER ZORBROJI ALBO UCIEKNIE W OSTATNIEJ CHWILI
Odpisz
16 lipca 2017, 00:29
ja zrobiłbym bombę odpalaną zdalnie bez żadnego czasu po prostu bym się oddalił na bezpieczną odległość i wysadził ją i sprawa załatwiona zło zwycięża
Odpisz
16 lipca 2017, 00:30
@loloja: nie wolisz pograć sobie czyimś życiem?
Odpisz
16 lipca 2017, 00:31
@Onixu_: ja stawiam na skuteczność jeśli chcę kogoś wysadzić razem z czymś to nie będę się tym pysznił przez godzinę tylko zrobię to jak najszybciej bez zbędnego teatrzyku
Odpisz