Przynajmniej są konsekwentni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2017, 13:23
Mąż za chwilę cudownie ozdrowieje i będzie trójkąt ;v
Odpisz
16 lipca 2017, 23:12
Zauważyliście, że w 90% porno jest dokładnie to samo?
Odpisz
16 lipca 2017, 23:14
@GalenMarek: zauważyłeś że w 100% porno jest to samo?
(ekhem)
Odpisz
16 lipca 2017, 23:31
@daglasio: Nie, jeszcze są te dla fetyszystów
Odpisz
16 lipca 2017, 23:35
w 100% jest erotyka
Odpisz
16 lipca 2017, 23:41
@daglasio: Czyli w każdej książce fantasty jest to samo, "fantastyka"
Odpisz
17 lipca 2017, 00:04
zaroste
Odpisz
18 lipca 2017, 11:51
@daglasio: Powróciłeś.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 12:48
@baarts: byłem na wakacjach od 7 lipca
lul
+69 do fejmuff
Odpisz
18 lipca 2017, 12:48
Było, ale bez męża
Odpisz
18 lipca 2017, 12:39
zagrajmy w szachy -> to samo co na obrazku
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 12:18
Myślałem że na ostatnim zacznie r*chać tego martwego gościa :x
Odpisz
18 lipca 2017, 11:15
****A jakie stare
Odpisz
16 lipca 2017, 19:25
Może tego nie zauważyliście, ale z tego, ale w tym komiksie jest ukryty przekaz, otóż, gdy dzieje się coś złego, należy to pie**olić i się nie zamartwiać, bo życie płynie dalej.
Odpisz
16 lipca 2017, 19:26
@pawelek9889: głębokie ;-;
Odpisz
16 lipca 2017, 21:49
@Frostok: jak gardło Sashy Grey
Odpisz
18 lipca 2017, 10:41
@Frostok: jak gardła gimnazjalistek
Odpisz
18 lipca 2017, 10:42
@InternetowyTroll01: widzę kolega obeznany w temacie :P
Odpisz
16 lipca 2017, 20:30
Dlatego go nie lubię
Odpisz
16 lipca 2017, 23:33
@lorax12: Lorax. z dnia na dzień jesteś coraz normalniejszy. co się z tobą dzieje?
Odpisz
17 lipca 2017, 01:50
przechodzi mi okres godowy?
Odpisz
18 lipca 2017, 10:21
@lorax12: Może po prostu wolisz hentai.
Odpisz
18 lipca 2017, 10:48
@lorax12: Chodzi o brak fabuły i logiki czy o coś innego?
Odpisz
18 lipca 2017, 18:18
głównie o wyuzdane pie**olenie, ale to również
Odpisz
18 lipca 2017, 18:19
ta
O 50% bardziej
Odpisz
16 lipca 2017, 19:59
Było
Odpisz
16 lipca 2017, 19:59
było dawno temu i po polsku
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 19:47
było, ale i tak przejdzie.
Odpisz
16 lipca 2017, 19:25
trzeba kobietę czymś pocieszyć
Odpisz