Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Pilne
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2017, 21:48
To po lewo jest zajebiste
Odpisz
20 lipca 2017, 21:49
@mante: ZNACZY TO PO PRAWO!!!
Odpisz
23 lipca 2017, 14:39
@mante: Czemu ta ręka się smuci?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 03:36
To 2 to ja i mój komputer bo mam takie plastikowe cuśka. Nie wiem jak się nazywają po polsku, ale po niemiecku to jest "Kabelbinder".
Polecam.
Odpisz
21 lipca 2017, 08:27
@xKhajiit: Opaska zaciskowa (także znana pod nazwą zip, zipka, opaska kablowa, krawatka kablowa, raps, ziperek, trytytka, trytka)
Odpisz
21 lipca 2017, 12:37
@kemot54: Dziękować miszczu!
Odpisz
21 lipca 2017, 09:13
Komputery zjadaja kolorowe makarony
Odpisz
20 lipca 2017, 22:46
rtylko ain rozgryzie kable
Odpisz
21 lipca 2017, 00:19
@krzeslaw: ?
Odpisz
20 lipca 2017, 22:11
Doszedłem
Odpisz
20 lipca 2017, 21:30
Odpisz
18 lipca 2017, 09:12
Toż to dzieło sztuki
Odpisz
20 lipca 2017, 21:12
@Krybex101: ale to po lewej, tak?
Odpisz
18 lipca 2017, 09:57
to prawe jest piękne
Odpisz
20 lipca 2017, 21:09
@Kosiarz2039: Też tak myślę.
Odpisz
18 lipca 2017, 10:01
*niej
Odpisz