Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

27 sierpnia 2017, 18:20

jestem graczem nie rozumiem ;p może dlatego że nie gram w CS gówno..

Avatar hehineji

30 stycznia 2020, 19:47

@Filipsss: A jednak wiesz że to z cs:go...

Avatar NapRad

22 lipca 2017, 22:22

Normalny gracz : go A No rush
Ruscy : P90 and rush B *#*%*%*/!\\!\!

Avatar NapRad

3 listopada 2019, 22:46

@NapRad: Jezu jak mnie boli to ze nie można usuwać komentarzy

Avatar OutrunBrush4263

25 marca 2023, 12:57

@NapRad: przypominam

Avatar xKhajiit

21 lipca 2017, 13:02

Ale Rosja leży w większej części w Azji, więc rosjanie to są azjaci... (Oczywiście jest ten ułamek duży europejski)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar M_ateo_1

22 lipca 2017, 03:12

@xKhajiit: zobacz jakie warunki tam panują.

Avatar Ensis

22 lipca 2017, 08:12

@xKhajiit: Popatrz sobie na mapę z zaludnieniem w miastach, myślisz że ludziom łatwo by się żyło na terenach gdzie są jedne z cięższych zim?

Avatar recktmlg69

21 lipca 2017, 19:45

cyka blyat rush b na hui

Avatar
Deszcz

18 lipca 2017, 13:18

Rosjanki mają tylko B?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Jcbanavatar

21 lipca 2017, 15:49

tu chodzi o "rush B cyka blyet"

Avatar
Deszcz

21 lipca 2017, 15:58

@Jcbanavatar: Bo wcale kolega wyżej tego nie napisał

Avatar kaltoraka

21 lipca 2017, 15:54

Ale w rosyjskim B czyta się jako W ;v

Avatar ALKATRAZ

21 lipca 2017, 13:05

Azjaci to bardziej do Lola

Avatar Hadesares

21 lipca 2017, 12:27

Kto to dobry gracz ten wie, kto lamus ten nie

Avatar EmielRegis

18 lipca 2017, 13:18

Rush B!

Avatar Davido

18 lipca 2017, 13:20

@EmielRegis: Иди на Берлин!

Avatar KukiZ17

21 lipca 2017, 12:05

@Davido: Strzałka za walki o Berlin(Берлин)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka