Jak najlepiej się zabezpieczać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2019, 16:37
Tyle że balony nie są tak wygodne ;-;
Odpisz
22 lipca 2017, 08:24
Moja twarz jest najlepszym zabezpieczeniem.
Odpisz
21 lipca 2017, 16:27
Odpisz
21 lipca 2017, 12:58
Ale po co te cyrki.
Wolisz raz zapłacić kilkanaście złotych czy dawać alimenty co miesiąc watre kilkuset złotych? Albo jeśli zdecydujesz się zostać z żoną płacić kilkaset złotych na utzymanie dziecka!
Odpisz
21 lipca 2017, 12:31
Odpisz
21 lipca 2017, 12:19
Balonik to balonik, na ch*j drążyć temat!
Odpisz
20 lipca 2017, 01:28
Durex 20 zł. balon 2 zł
Czego chcieć więcej?
Odpisz
21 lipca 2017, 10:22
@Natka_tatka123: chyba nigdy nie kupowałeś gum XD 20 ? Większa paczka owszem..
Odpisz
21 lipca 2017, 10:45
@Crln_7: Raz wydasz uznajmy 12 zł na 3 prezerwatywy albo do konca życia pare tys na gówniaka.
Odpisz
21 lipca 2017, 11:40
@ZakochanYwPudlu: pare dziesiąt
Odpisz
21 lipca 2017, 12:00
@gelo1238: Jak jesteś bogatszy, to set.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:55
Jeszcze lepsze zabezpieczenie to twarz xD
Odpisz
21 lipca 2017, 10:24
Albo jelitem, no przynajmniej tak nam opowiadał nauczyciel od historii.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:26
@ALKATRAZ: Najgorsze jest to że najpierw sobie wyobraziłem jelito poza ciałem ;-;
Takie.. wyrwane ;-;
Odpisz
21 lipca 2017, 10:38
@Turbek213: To ciesz się, że tego nie widziałeś. Na moim czacie bym spam zdjęć jelit ;_;
Odpisz
21 lipca 2017, 10:52
@Myszkapl: Co za chore poyeby :s
Odpisz
21 lipca 2017, 10:42
Zawsze może w anal. Nie zajdzie i ciasno.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:21
Najlepsze zabezpieczenie to nie r*chać wcale.
Odpisz
19 lipca 2017, 18:26
Działa? Działa. Na ch*j drążyć temat?
Odpisz
19 lipca 2017, 18:30
Bo ktoś chce drążyć coś innego bez ryzyka.
Odpisz
19 lipca 2017, 19:26
a ty jak się zabezpieczysz dzisiaj~?
Odpisz
19 lipca 2017, 19:51
@lorax12: Jestem aseksualny. Mówiłem ci
Odpisz
19 lipca 2017, 20:05
Wiem
Ale aseksualność nie ucina Ci przecież kabelka
Odpisz
19 lipca 2017, 23:22
krzynioseksualizm
Odpisz
19 lipca 2017, 23:25
@daglasio: K-k-Krzyniu! HAHAHAHAHAAH (nerwowy śpiew)
Odpisz
21 lipca 2017, 10:14
*ekscytujący wrzask*
Odpisz
19 lipca 2017, 22:22
Stoi na stacji prezerwatywa, dla balonika alternatywa
~Mój kolega Hexo 2k16
Odpisz
19 lipca 2017, 21:24
Odpisz
19 lipca 2017, 18:50
Najlepszy sposób to wstrzemięźliwość.
Odpisz
19 lipca 2017, 19:02
Ksiądz nam tak powiedział jak wbił na lekcję WDŻ o zabezpieczeniach
Odpisz
19 lipca 2017, 19:25
najlepszy sposób to dojście w ustach
Odpisz
19 lipca 2017, 19:48
Lepszym jest zamordowanie partnerki
Odpisz
19 lipca 2017, 20:40
@lorax12: Opcjonalnie wejść tylnymi drzwiami
Odpisz