Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EternalSailorMoon

18 lipca 2017, 15:23

Nie ma nic lepszego niż polska cebula która próbuje być nowoczesna dając takie imiona dla dzieci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar EternalSailorMoon

24 kwietnia 2020, 15:48

Avatar MajnkraftAlusiek

24 kwietnia 2020, 21:24

@EternalSailorMoon: A gdyby też był brat albo siostra to to drugie nazwałbym Coca-Cola.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2017, 20:08

Kiedy twoje imię jest rzadkie jak cholera

Avatar flamefrost20

19 lipca 2017, 07:36

Pewnie Telewizor. :P

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 13:43

Pewnie sraczka

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 14:01

A nie, bo Morfeusz

Avatar mikigra8888

19 lipca 2017, 14:06

Wybieram niebieską

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 12:06

Dlaczego ludzie nazywają niepełnosprawność intelektualną chorobą psychiczną?

Avatar Nira05

19 lipca 2017, 07:43

Ogarnijcie się z tymi imionami. To, że nazwała swoje dziecko Brajan nie znaczy, że jest tępą blacharą i cebulą. Niektórym pasują zagraniczne imiona, innym nie, pogódźcie się z tym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar jaccku321

19 lipca 2017, 15:40

@DiKarpio: o nie

Avatar DiKarpio

19 lipca 2017, 16:12

@jaccku321: po twoim nicku wnioskuje ,że twój ojciec był fanem kanapek

Avatar Frostok

19 lipca 2017, 08:31

i tak lepsza była para która nazwała dziecko dovakiin

Avatar StolecBolec

18 lipca 2017, 16:18

A mówą że Polki to nie cebulaczki

Avatar benben7

18 lipca 2017, 14:15

a córka pewnie Dżesika ;-;
gdzie zmierza ten świat

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar benben7

18 lipca 2017, 15:04

@jakub17: prawidłowe.używanie.kropek

Avatar jakub17

18 lipca 2017, 15:06

@benben7: Cholera. Autokorekta musiała się włączyć, a ma dziwne tendencje do wstawiania kropek w losowych momentach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jeszcze jak

Północne Węgry

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka