Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 14:50

Gdzieś czytałem że ponoć cola zero jest dla facetów, bo dla nich picie dietetycznej mogłby być zbyt homo. Ale to tylko ciekawostka

Avatar damian2500

7 grudnia 2017, 17:00

*Dla facetów, którzy są tak niepewni swojej orientacji, że zwykła cola może ich zamienić w homo.

Avatar Arxerios

23 lipca 2017, 10:32

Avatar NM_Senpai

21 lipca 2017, 17:24

Szczerze, nigdy nie piłem tej drugiej coli. Jak smakuje?

Avatar Iphonix

21 lipca 2017, 16:29

Bo zero to liczba a nie to slowo

Avatar FanNinjaKiwi222

21 lipca 2017, 15:43

jak nazywa sie ta baba z tego mema

Avatar d0wek

21 lipca 2017, 13:29

Podobnie jest z parówkami: niby 99% mięsa ale 60% tego mięsa to chemia, 10% to przyprawy, a reszta to chleb.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Foxuuuu

21 lipca 2017, 14:20

@d0wek: To dziala mniej więcej tak: 100% mięsa z kurczaka a w skaladzie czytamy że faktycznie całe mięso pochodzi od kury ale w parówkach jest go np. 44%

Avatar MasloJestPyszne

21 lipca 2017, 14:29

@d0wek: Tam znowu chemia....

kogut zmielany z grzędą

Avatar Myszkapl

21 lipca 2017, 14:17

W Coli light jest dużo aspartamu.
A w Coli zero jest go mniej, ale jest też acesulfam K
Chociaż nie wiem czy to robi jakąś różnicę

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 13:59

Czytałem etykiety i wiem, że w Coli Dietetycznej jest mniej kalorii od Coli Normalnej, ale to Cola Zero nie ma ich w ogóle.
Kochany marketing tłustych amerykanów.

Avatar ALKATRAZ

21 lipca 2017, 13:53

Co z tego, że bez cukru jak i tak szkodzi zdrowiu. Dla mnie to głupota pić bez cukru. smaku doszukiwać się 100 lat.

Avatar Hadesares

21 lipca 2017, 13:41

Czej, łącze wątki

Avatar gulasz88

Edytowano - 19 lipca 2017, 18:15

Różnica jest prosta: jedno smakuje jak gówno, a drugie jak kupa

Avatar pawel4134

19 lipca 2017, 22:11

@gulasz88: Od razu powiem, że to moja opinia: Pepsi dla mnie jest niedobre, więc wolę Colę.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 13:05

@pawel4134: Od razu powiem, że to moja opinia(a kogo innego?):nie obchodzi nas to

Avatar stan6

21 lipca 2017, 13:14

Avatar Rafi2002

21 lipca 2017, 13:27

@stan6: Biorę telefon do przyjaciela

Avatar stan6

21 lipca 2017, 13:35

@Rafi2002: nawet nie wiesz ile czekałem na okazję do użycia tego obrazka...

Avatar Szymon2410

21 lipca 2017, 13:12

zero cocaine, no cocaine

Avatar maxiu1244

21 lipca 2017, 13:06

Jest różnica smakowa.
Wg. mnie diet jest taka delikatniejsza a w zero jest coś takiego mocniejszego

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 18:13

cola light - no niby fajną cola bezcukrowa i wgl nie grubne

ALE CH*J, KU*WA INNE SKŁADNIKI KTÓRE UTRUDNIĄ CI ŻYCIE TAM SĄ

Avatar EmielRegis

19 lipca 2017, 18:12

Odpowiedź to marketing.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Pozdrawiam świetliki

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Rel

Powodzenia

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka