Ja się pytam, dumni z siebie jesteście?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Fergus
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2018, 19:42
Prawdziwa poprawność polityczna by była jakby Batman był czarny jako postać-nikogo z tych idiotów nie obchodzą biali.
Odpisz
20 lipca 2017, 11:45
Batman był biały już wcześniej
Odpisz
20 lipca 2017, 11:48
biała siła
Odpisz
20 lipca 2017, 11:50
Czy to nie śmieszne, że biały pierścień jest (chyba) najpotężniejszy.
Odpisz
20 lipca 2017, 11:52
@jakub17: Teoretycznie tak, chociaż czarny też jest dość potężny. Różnią się tym, że biały całkowicie wskrzesza, a czarny tylko reanimuje, tworząc coś w rodzaju zombie.
Odpisz
20 lipca 2017, 11:59
Mnie śmieszy fakt, że jeszcze żaden poprawny politycznie nie przyczepił się ,,Nu ale dlaczygo to akurat biely wskrzesza całkowicie, a nie czorny? Dyskryminacja i Rasizm!"
Odpisz
20 lipca 2017, 12:05
@jakub17: czemu biały wskrzesza a czarny nie?
Odpisz
20 lipca 2017, 12:06
@ReptilianJan: To Rasizm przez duże ,,r".
Odpisz
20 lipca 2017, 12:07
@jakub17: ale... To ja jestem prokuratorem
Odpisz
20 lipca 2017, 12:10
@ReptilianJan: To czemu nic z tym nie robisz?
Odpisz
20 lipca 2017, 12:10
@jakub17: bo jestem skorumpowany
Odpisz
20 lipca 2017, 12:11
@ReptilianJan:
Odpisz
20 lipca 2017, 12:12
@jakub17: mam wtyki w PiS'ie
Odpisz
20 lipca 2017, 12:13
@ReptilianJan: Andrzejku on jest agentem na zleceniu PO!
Odpisz
21 lipca 2017, 15:39
możesz podaćtytuł i numer oraz serię komiksów z k ty órej pochodzi ten urywek?
Odpisz
2 października 2017, 01:13
@seba745: Kotałke dopiero przeglądając stare komentarze zobaczył pytanie. Kotałke jest idiotą.
Seria to "Blackest Night", ale nie pamiętam numeru komiksu.
Odpisz
2 października 2017, 09:41
ok dzięki ja raz też nie zauważyłem odpisałem po 2 latach
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:27
Biały ale czarny...
Odpisz
21 lipca 2017, 16:18
Bat-uczciwie-kupiony-rower!
Odpisz
21 lipca 2017, 15:50
Na zewnątrz jest tylko biały, ale w środku na zawsze pozostanie czarny.
Odpisz
21 lipca 2017, 15:27
Nadal jest czarny w srodku, kkk
Odpisz
21 lipca 2017, 14:02
Może robił mizerię i kefir mu się wylał.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 13:59
Jak coś to on
Odpisz
21 lipca 2017, 13:48
Spokojnie, już wyjaśniam. To Batman w negatywie.
Odpisz
21 lipca 2017, 13:29
Batman is back and his black!
Odpisz
21 lipca 2017, 13:17
no i coście zrobili?!
Odpisz
21 lipca 2017, 13:13
biały czarny
Odpisz
21 lipca 2017, 13:02
Bialy batman grany przez czarnego aktora? Widze ze Ameryka idzie coraz dalej w swej tolerancji.
Odpisz
20 lipca 2017, 16:36
Biały rycerz
Odpisz
20 lipca 2017, 13:19
Przecież wciąż jest czarny
Odpisz