Dług publiczny jako procent PKB. Grecja to ma przesrane
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2019, 20:45
Grecja nie ma przesrane , dlaczego? bo w ich kraju jest euro jako waluta europejska i prędzej czy później kraj ten po woli stanie na nogi jak wstaje Hiszpania i Portugalia , tam też jest euro , Polska euro nie ma i za rządów PIS będzie jeszcze kiedyś wyżej niż Grecja w tej tabelce , zobaczycie
Odpisz
29 maja 2023, 21:49
@edi1507: Zgadł
Odpisz
23 lipca 2017, 18:36
Stany Zjednoczone się nie zmieściły na liście w wyniku pomyłki, czy raczej dali w łapę twórcy obrazka?
Odpisz
10 października 2017, 21:32
@Keraton: To kraje europejskie (wiem, data)
Odpisz
11 października 2017, 15:34
@creeper_girl: No w sumie, nie zwróciłem uwagi na to, że to same kraje Europy.
Odpisz
23 lipca 2017, 13:38
estonia brawo
Odpisz
20 lipca 2017, 21:22
Niemcy też nieźle pobierają
Odpisz
23 lipca 2017, 09:04
@ReptilianJan: Technicznie rzecz biorąc "pobierali kilka lat temu", bo obecnie dług spłacają i im z roku na rok maleje.
Polska jest mimo wszystko jednym z tych krajów, które dość dobrze poradziły sobie z kryzysem 2007-2008 (Niemcy troszkę gorzej).
Odpisz
22 lipca 2017, 20:24
W sumie źle nie wypadliśmy
Odpisz
22 lipca 2017, 20:44
@ALKATRAZ: Lepiej niz Niemcy, nie ma co narzekac
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 09:01
@Sushinator: To prawda. Acz inną sprawą jest to, że Niemcy są w fazie spłacania zaciągniętego długu, a Posza jest w fazie w której dług rośnie coraz szybciej (później jest faza, w której dług rośnie wolniej, zatrzymuje się a potem dopiero zostaje spłacany).
Czyli - nie jest źle, ale nie jest też dobrze. Można powiedzieć, że jest średnio.
Odpisz
23 lipca 2017, 04:20
To ja nie wiem. Jak będzie jeszcze tak dalej, to może komirnik zrobić z nimi pożądek.
Odpisz
20 lipca 2017, 21:08
Jest jakieś państwo bez długu publicznego? ; -;
Odpisz
20 lipca 2017, 21:09
Chyba nie
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 21:10
Botswana ma wpisane do konstytucji, że nie może mieć długu publicznego.
Odpisz
20 lipca 2017, 21:10
@EmielRegis: chociaż to może być jakieś państwo które nie zostało uznane i nie może zbytnio brać pożyczek, wtedy to trudniej się zadłużyć.
Odpisz
20 lipca 2017, 23:09
wiem że na pewno brazylia nie ma
Odpisz
22 lipca 2017, 23:18
brazyli, prawie wcale nie jest zadłuzona...
Odpisz
23 lipca 2017, 01:08
Stany Zjednoczone kilka lat temu prawie spłacili cały dłóg, ale podatki spadły w dół i nie było z czego spłapić.
Odpisz
20 lipca 2017, 21:10
co to dług publiczny? \_________/
Odpisz
20 lipca 2017, 21:11
@Kacprrr: W skrócie pieniądze które państwo pożyczyło, pewnie ktoś sie o tym dokładniej rozpisze.
Odpisz
20 lipca 2017, 21:17
@EmielRegis: ok, dzięki ;)
Odpisz
20 lipca 2017, 21:49
@Kacprrr: Jeja - miejsce w którym niczego nie możesz nie wiedzieć bo inaczej wypadasz z teleturnieju ku*wa
Odpisz
20 lipca 2017, 21:51
No sorry, ale taki mamy klimat
Odpisz
20 lipca 2017, 22:37
@Kacprrr: Jedna wielka kasta która ma na celu pokazanie wyborcy iż aktualna władza jest do dupy, kto to ci ku*wa sprawdzi ? Jowisz ? Nie ma żadnego komornika który mógłby wegzekwować zabranie hajsu na siłę. Jedyne co się dzieje to państwo trudniej dostaje pożyczkę.
Odpisz
20 lipca 2017, 22:58
no co zrobisz, nic nie zrobisz
Odpisz
22 lipca 2017, 21:51
@EmielRegis: w sumie wszystkie kraje pożyczają kasę ale nie wiadomo skąd
Odpisz
23 lipca 2017, 00:43
@benek10: Od Żydów
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 01:06
@benek10: Ale dług publiczny, to dług do obywatela. Jeżeli państwo potrzebuje pieniędzy, to wypuszcza obligacje i obywatele to kupują- wtedy są im dłużni.
Odpisz
22 lipca 2017, 20:18
A USA to gdzie?
Odpisz
22 lipca 2017, 20:56
@Several: W Ameryce północnej
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 21:24
Co to EA19 i UE28?
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 21:27
@SirPomarancza: EA19 to 19 krajów europejskich znajdujących się w strefie euro, czyli używających euro jako waluty (kraje spoza UE, które mają euro jako walutę nie są wliczane)
UE28 to 28 krajów członkowskich Unii Europejskiej.
Odpisz
20 lipca 2017, 21:46
@Nanook: Dziękuję Quetzalcoatlu. :)
Odpisz
20 lipca 2017, 22:07
@SirPomarancza: Ciiii, tak jak motyla nie nazwiesz gąsienicą, tak też Nanooka nie nazywaj Quetzalcoatlem. Aczkolwiek, dziękuję za pamięć Quetzalowocu ;)
Odpisz
20 lipca 2017, 22:22
@Nanook: A jeżeli nazywam motyla gąsienicą? Co teraz?
Odpisz
20 lipca 2017, 22:40
@SirPomarancza: To potrzebne ci są dodatkowe lekcje z biologii ;)
Odpisz
22 lipca 2017, 20:13
@Nanook: Nie żeby coś ale dlaczego w takim razie Niemcy są oddzielnie wypisani skoro są w strefie Euro?
Odpisz
22 lipca 2017, 20:18
@Ameron: Dziwne pytanie zważywszy na to, że praktycznie wszystkie te kraje znajdują się w UE, a mimo to są wypisane oddzielnie ;)
Po prostu. Tak się robi statystyki. Żeby móc się porównywać do np. średniej unijnej i w ten sposób możesz zobaczyć czy jesteś beneficjentem czy też płatnikiem. Ale to w przypadku PKB, a nie długu publicznego.
Odpisz