Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Deal życia
Nie zadzieraj z bobrami
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2017, 13:52
Jak tylko mam wolny czas i nie przemęczone mięśnie po treningach biegam, ćwicze refleks, pompki przysiady rozciąganie itp itd. Uzależniłem się już xd
Odpisz
22 lipca 2017, 21:21
@heraklio2: iks de
Odpisz
22 lipca 2017, 21:52
@heraklio2: Nie rozumiem tych strzałek w dół, jeśli chce chłopak mieć bardzo dobrą sylwetkę, to niech ma.
Odpisz
22 lipca 2017, 22:36
@Ashley12c: Zazdrość, Niedowiarki itp.
Odpisz
22 lipca 2017, 23:12
@Ashley12c: Większość jejaków to przegrywy i właśnie tak się zachowują. Szkoda bo każdy może żyć zdrowo i wśród ludzi :/
Odpisz
23 lipca 2017, 09:19
@heraklio2: Ja także codziennie ćwiczę, jednakże nie znam żadnych dobrych ćwiczeń na refleks. Polecisz jakieś?
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 13:05
@Szeru223: Gry komputerowe xD.
Odpisz
23 lipca 2017, 13:08
@Cubek: To ćwiczenie wykonuję codziennie
Odpisz
23 lipca 2017, 15:41
@Cubek: Grając w gry nie ćwiczysz refleksu takiego o jakim mowa np w boksie i sportach.
Odpisz
23 lipca 2017, 15:45
@Szeru223: Najlepsze to ping pong chyba. Ja ćwicze tak że trzymam wyciągniętą rękę, na dłoni moneta. Wyrzucam w góre uderzam się w pierś szybko a potem staram się złapać monetę. Jak jedna za mało to możesz zmniejszać rozmiar (ja ćwiczę na złotówkach bo słaby refleks mam) albo na dwie ręce i dwie monety to wtedy trudniej. Albo nawet na jedną rękę dwie monety dla mnie to już za trudne i bardzo rzadko wychodzi.
Odpisz
23 lipca 2017, 08:32
Mamy z gimbami ambitny plan chodzenia gdzieś i robienia czegoś ze swoim życiem. No i wyszło na to, że gdybyśmy istotnie kupili karnet to już byśmy przychodzili bo kasy szkoda.
Teraz nikomu się nie chce kupić karnetu.
Odpisz
23 lipca 2017, 00:38
True
Odpisz
22 lipca 2017, 22:00
Ciężko jest walczyć ze sobą
Odpisz
22 lipca 2017, 22:35
@ALKATRAZ: Tak.
Odpisz
22 lipca 2017, 23:48
@ALKATRAZ: To prawda!
Odpisz
22 lipca 2017, 23:02
Najmocniejszą grawitacje we wrzechwświecie ma moje łóżko w poniedziałek o 7 rano
Odpisz