Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AhmedMufasa

7 stycznia 2019, 19:19

tup, tup, tup...

Avatar Ceglak17207

13 stycznia 2020, 22:51

@AhmedMufasa: Tup, Tup, Tup...

Avatar scrof

22 lipca 2017, 02:09

Orginalnie

Avatar Princess_Unattainable

6 października 2017, 17:03

@scrof: *oryginalnie

Avatar InsaneFOX13

23 lipca 2017, 14:31

Tupaq przyzywam cie

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 22:33

Ciekawe jak będzie nazywał się następny.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 22:38

TUPOU VII

Avatar MCAssassin

22 lipca 2017, 08:24

To chyba oczywiste że Zdzisiek

Avatar kokosek112

23 lipca 2017, 13:25

Andrzej Duda

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 lipca 2017, 13:23

I 3 z 6 miało na imię Jerzy. Fajne są obrazki, z których można się czegoś dowiedzieć.

Avatar MajestatycznyMajestat

22 lipca 2017, 07:04

TUPAQ VII

Avatar Jasnowidz

22 lipca 2017, 08:14

Avatar Sp1zg4nY

22 lipca 2017, 08:27

@Jasnowidz: TUPAQ IX

Avatar KacperUE

22 lipca 2017, 09:51

@Sp1zg4nY: Andrzej Duda

Avatar ReptilianJan

21 lipca 2017, 22:28

Co to za gównokraj?

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 22:30

@ReptilianJan: Jakieś małe państwo na Pacyfiku.
Po resztę informacji idź na na wikipedie.

Avatar ReptilianJan

21 lipca 2017, 22:32

ah..

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 22:34

@ReptilianJan: 10 tys mieszkańców.

Avatar Wojgalazka

21 lipca 2017, 22:42

@ReptilianJan: lepsza niz polska

Avatar ReptilianJan

21 lipca 2017, 22:53

@Wojgalazka: propably not w moim rankingu krajów Polska jest krajem średnim

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2017, 23:42

@ReptilianJan: Jedyną monarchia absolutna na Pacyfiku

Avatar Wojgalazka

21 lipca 2017, 23:58

Avatar marek20004

22 lipca 2017, 00:54

kiedy twoje miasto ma 4x więcej mieszkańców niż jakieś państwo

Avatar didujakaskemm

22 lipca 2017, 01:21

@marek20004: dużo miast ma więcej mieszkańców niż te małe państwa na Pacyfiku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka