Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2018, 13:41
o dżizas
Odpisz
27 lipca 2017, 23:10
Wolę stare memy od czarnego humoru, memach o katastrofach i memach o samobójstwie.
Odpisz
28 lipca 2017, 14:06
@Lujis: Tfu normiku
Odpisz
26 lipca 2017, 11:32
chłopak z klasy nadal siedzi w 2011
Odpisz
27 lipca 2017, 13:23
@Nilciaxd: podejrzewam że to nie spzital a psychiatryk
Odpisz
27 lipca 2017, 20:13
@kokosek112: A psychiatryk to nie szpital?
Odpisz
27 lipca 2017, 21:25
@Hartio: szpital psychiatryczny.. nom
Odpisz
27 lipca 2017, 17:30
Stare memy wciąż są spoko, przynajmniej dla mnie. ;-;
Odpisz
27 lipca 2017, 13:30
To były czasy xd
Odpisz
27 lipca 2017, 13:04
To memy z 2009-ego.
Odpisz
27 lipca 2017, 13:04
@Hawaiiball: Ale w 2011 też były tak?
Odpisz
27 lipca 2017, 13:05
@PolishBananaForever: Ba, były popularne aż do 2014-ego.
Odpisz
27 lipca 2017, 13:06
@Hawaiiball: No tak ale ktoś je mógł zakopać w 2011 aby kolejne pokolenia (my z 2017) mogły się nimi cieszyć
Odpisz
27 lipca 2017, 13:07
@PolishBananaForever: Bo już wtedy ktoś na to wpadł
Odpisz
27 lipca 2017, 13:07
@PolishBananaForever: Z tego co wiem to trollface mimo wieku jest używany nadal.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 13:08
@Hawaiiball: Ale pomyśl co będzie za 10 lat. Nikt nie będzie nawet o tych teraźniejszych pamiętał
Odpisz
25 lipca 2017, 21:59
DZIADUS Z KOMIKSOW PROBLEM?!!?!
Odpisz
25 lipca 2017, 21:35
Memy - Reaktywacja
powinni zrobic film
Odpisz
25 lipca 2017, 21:05
Czemu nienmoge kliknoc zobacz wiecej!?2!
Odpisz
25 lipca 2017, 19:48
Mam pomysł - zróbmy skrzyneczkę do której włożymy memy z 2k17, i zakopiemy
Odpisz
25 lipca 2017, 20:58
zrobili coś takiego w 2016 :v
Odpisz
25 lipca 2017, 19:48
Ma ktoś szablon tego mema ?
Odpisz
25 lipca 2017, 19:51
@Bimbrownik: Prosz
Odpisz
25 lipca 2017, 19:51
@PolishBananaForever: Kurde białego miejsca na napis nie widać. Wybacz
Odpisz
25 lipca 2017, 19:53
@PolishBananaForever: Podziekować
Odpisz
25 lipca 2017, 19:43
To jest już antyk
Odpisz