Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar stonaga

2 sierpnia 2017, 15:11

no zależy no, jak jedziesz na zachód i kibel kosztuje 20 zł to trochę szkoda

Avatar HadesMarian05

15 marca 2025, 09:52

@stonaga: a ja w lutym 2016 byłem ze szkołą w Paryżu, tam toaleta kosztowała 2 euro

Avatar HiszpanskiInkwizytor

31 lipca 2017, 22:41

A jak już mi mówią ze nie dla klientów toaleta za 5zl to zawsze na sile szukam w menu czegoś za 4 lub mniej żeby jeszcze zarobić na tej toalecie

Avatar ham22

1 sierpnia 2017, 10:18

@HiszpanskiInkwizytor: Nie zarobisz, tylko stracisz mniej. Jak ja byłem na wakacjach to znalazłem taki bar z plackami. Obok niego była toaleta bezpłatna dla klientów plackarni (?), a nie dla klientów za 2 zł. Otóż problem w tym że placek kosztował 1,50 zł, a sos lub śmietana 0,50 zł.

Avatar HiszpanskiInkwizytor

1 sierpnia 2017, 10:25

@ham22: to kupiłeś sam sos, co nje?

Avatar ham22

1 sierpnia 2017, 13:25

@HiszpanskiInkwizytor: Nie, bo placki tam były zajebiste a do toalety tam ani razu nie poszedłem.

Avatar HiszpanskiInkwizytor

1 sierpnia 2017, 18:09

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 lipca 2017, 21:54

Tutaj Janusz ma trochę prawdy, bo takie rzeczy są tylko i wyłącznie po to żeby r*chać ludzi na hajs i zaoszczędzić na papierze.

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2017, 21:56

No Restauracja nie jest publicznym klopem.
Chcesz się załatwić, to coś kup.
Bo potem przychodzą takie Janusze i szczają na lewo i prawo w łazience, a potem wychodzą jakby nigdy nic.

Avatar maxiu1244

31 lipca 2017, 22:08

Ch** z tego że papier szary kosztuje 2 zł a cola 0,5 na je**nej stacji benzynowej albo w jakiejś knajpie/restauracji kosztuje 10 zł

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2017, 22:12

@maxiu1244: Restauracja =/= stacja benzynowa

Avatar maxiu1244

31 lipca 2017, 22:14

W restauracjach też są zazwyczaj kible w stylu że musisz coś kupić i dopiero możesz do niego wejść a najczęściej najtańszą rzeczą tam jest właśnie 0,5 napój który ku*wa jest 4 razy droższy niż w sklepie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 lipca 2017, 22:27

@maxiu1244: No tak działa restauracja.
Już sobie wyobrażam Janusza co jak bydło włazi do luksusowej restauracji, sra na cały kibel i wychodzi jakby nigdy nic.

Myślę, że ty chętnie byś wpuścił obcego gościa do swojej łazienki.

Avatar maxiu1244

31 lipca 2017, 23:13

A czy ja mówiłem że chodziło mi o luksusowe restauracje? ;)
W ''luksusowych'' cena takich napoi sięga grubo ponad 20 złotych

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 09:07

@maxiu1244: Byłem w kilku luksusowych restauracjach i jeszcze nie widziałem coli droższej niż 10 złotych.

Powyżej 20 złotych to kosztują albo jakieś napoje alkoholowe, albo jakieś drinki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka