Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A jednak zrobili to w ten sposób
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2019, 00:11
Pogrzeb rodzeństwa najgorszy
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:46
z jakiej gry są te paski "100"
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:55
Skyrim
Odpisz
3 sierpnia 2017, 14:08
@Smaug_02: grałbym gdyby nie to ze mam archanofobie ;-( dzięki za odpowiedź
Odpisz
4 sierpnia 2017, 05:46
Ja bym grał gdyby nie to że mam za słaby komputer... który się zepsuł
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 08:07
Jak masz arachnofobie to zamknij oczy i nawalaj pająka. Mi pomogło.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:30
Czyli zmierzyć się ze strachem,lv.Smocze dziecię
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:03
Tyle tylko że to ewidentnie śrut od wiatrówki
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:28
Nie bo to się wydarzyło podczas zamachu terrorystycznego, zamachowiec strzelał że zwykłej amunicji, już dawno opisano ten przypadek w telewizji
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:44
Poje**ło? Kto ci takich bzdur naopowiadał?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:43
Czyś ty kiedy widział żeby śrut do wiatrówki miał 9mm? (Na oko pocisk to 9x19 parabelum, z pistoletu)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:17
@Monster_: Nieee to jest pocisk karabinowy. Pistoletowe mają okrągły czubek... Nie wiem jaki kaliber ale na pewno nie pistoletowy.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:06
wygląda mi bardziej na śrut do strzelania z wiatrówek.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:44
@CrazyMe: Czytaj odpowiedź do: Chopik77.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:37
nokia 3310 jest odporna na :
fajerwerki , kwasy lód wode gorącą i wiekle inny
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:16
I niech mi ktoś teraz powie że kamizelka kuloodporna z nokii to głupi pomysł
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:23
@Brind: Bo to jest głupi pomysł :)
Kamizelka pochłania energię i często odrzuca pocisk aby móc przyjąć kolejny.
Nokia przybije się do twojego ciała bardziej, i masz większe szanse, że pocisk przez nią przeleci bo to sam plastik vs gorący pocisk z dużą prędkością.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2017, 22:08
@Brind: Nawet jak się pocisk zatrzyma to siła pocisku po pchnie Nokie i będziesz miał dziure wielkości telefonu.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:37
Ekran rozwalony, a dalej działa :/
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:25
A iphone miałby dziurę jak u sashy grey
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:27
Gdyby to był starszy model to odbił by strzał.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:33
Na przykład Nokia 3310
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:45
I tak by kolesia walnęło (siła uderzenia).
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:56
@baarts: Ale skończyłoby się na siniaku :/
Odpisz
1 sierpnia 2017, 14:09
@Hartio: Tak samo, jakby po prostu tel. zatrzymał kulę.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:37
2 obrazek to chyba tektura
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:05
Kamizelki powinni z nich robić
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:15
@ReptilianJan: pewnie ją jeszcze włączył i w węża grał
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:13
Nokia jest niezniszczalna
Odpisz